Değerlendir:
  • 10 Oy - 3.2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alexsandro de Souza
Yazar Mesaj
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

Alexsandro de Souza
14 eylül 1977 doğumlu Fenerbahçe'nin kaptanı, krALEX dediğimiz, sadece fenerbahçe taraftarının sevdiği değil, fenerbahçe'yi ve futbolcularını sevmeyenlerin bile tek kötü söz edemediği ender oyuncumuz. Kendisi ve eşide yabancı ama Türkiye'yi çok seviyorlar, maçlarda kızları İstiklal Marşı'nı okuyor. Beni yabancı oyuncular pek bağlamaz, kendi milletimin insanıyla gurur duymak istedim her zaman lakin Alex bir başka...
Yılmaz Özdil'in şu yazısını okumanızı tavsiye ederim : http://www.fanatik.com.tr/Yilmaz-Ozdil-y...204375.htm

Gelelim haritasına :

[Resim: 3q5tw.gif]

doğum saati bilinmediğinden böyle bir harita, mars yengeç'te konumlanmış, sahalarda niye diğerleri gibi agresif olmadığı buradan anlaşılabilir. yine ay terazi olması ne kadar kaliteli bir insan olduğunun ekstra göstergesi. ay - mars karesi var ama , ay'da mars'ın yönettiği koç'un zıttı olan terazi ve mars'ta ay'ın yönettiği yengeç var, hem terazi uyumlu hemde yengeç sakin olduğundan bence Alex'te bu kare çok etkili değil. Güneş - Naptün karesi var yine , Neptün'ü yay burcunda, Güneş'i başakta. Fenerbahçe'mizin kurtarıcısı, bu sene bir sürü olay olduğunda da ben Feneri bırakıp gitmem dedi.
Merkür - Neptün karesi var , iletişimde sorunu olduğunu sanmıyorum pek. Söylemek istediklerini en güzel şekilde anlatıyor adam net, en son haber sormuşlar Aykut Kocaman'ın asistanı olmak ister misiniz diye, hayır demiş. Algılama sorunu olsa bu kadar başarılı olmazdı. Ay - Jüpiter karesi var, Yıldırım şöyle demiş : kişinin inandığı şeyler, asıl ihtiyacı olduğu şeylerin önünü kesebilir. Gerçi Jüpiter Ay'ın yönettiği yengeçte. yine de tabi daha iyi yerlerde olabilir, isteyen takımlar var Alex'imizi kendi ülkesinde de ama o kaldı gitmedi. Zaten öteki türlü olsaydı bu sene bırakır giderdi. diğer yanda mars bu jüpiterle kavuşum yapmış bu daha ağır basıyor. venüs - satürn kavuşumu evliliğinde etkili olsa gerek, eşi hemen hemen her maçına geliyor. Vandaki depremzedelere yardım ediyor. Eşini destekliyor her anlamda. 2000 yılında evlenmişler 2 kızı bir oğlu var. Eşinin belinde türk bayrağı ve boğaziçi temalı bir dövme var. ev konumlarını bilmemekle beraber uzun yıllar Türkiye'de kalmalarını diliyorum. Onları Türkiye'den götürecek transit çok uzun seneler sonra gelsin inşallah gülücük
03-21-2012 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Alexsandro de Souza - smoochy - 03-21-2012 02:24 AM
RE: Alexsandro de Souza - astrosohbet - 03-21-2012, 03:13 AM
RE: Alexsandro de Souza - smoochy - 03-21-2012, 03:40 AM
RE: Alexsandro de Souza - astrosohbet - 03-21-2012, 04:00 AM
RE: Alexsandro de Souza - smoochy - 03-21-2012, 04:29 AM
RE: Alexsandro de Souza - smoochy - 03-21-2012, 05:30 AM
RE: Alexsandro de Souza - Kerim1S - 03-21-2012, 12:35 PM
RE: Alexsandro de Souza - Kaktüs - 03-21-2012, 01:02 PM