Değerlendir:
  • 10 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

çakma astrolog çöplüğüyle twitter
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: çakma astrolog çöplüğüyle twitter
(01-29-2012 12:55 AM)Parlaışık Yazılan:  
Yıldırım demiş ki :

RE: çakma astrolog çöplüğüyle twitter
Her ne kadar onlarla rekabet edecek follower'ım olmasa da

Listede adımın görünmemesinden dolayı mutluyum [Resim: normalgulucuk.gif]

Olmayın sakın , kokuşmuşluk teknolojinin içinde çığ gibi .Kaliteli olan kendini ilan etmez , insanlar onu arar bulur [Resim: alkis.gif]
Ayrıca Smochy foruma katılman ve astroloji adına ve kendi adına bir şeyler öğrenmeye çalışman çok güzel.ancak henüz çok başında olduğun için forumu katıldığından beri çok sıradan ve basit ve değersiz astrolojik bilgileri bir yerlerden bulup bulup ekliyorsun bizler bilgi kirliliğinden uzak dururken forumun içi bu tar şeylerle dolup taşmaya başladı.
Yıldırım ; rica etsek forumu biraz disipline etsen ve herkes kafasına göre konu başlığı açamasa ve uyduruk astrolojik bilgiler buraya eklenmese olmaz mı acaba ?

olmaz gülücük

bir süre önce aeon'un by ceykp için söylediğine benzer bir cevap vereyim

Ay Koçlarının foruma getirdiği hareketlilik güzel oluyor , uyuyan konu başlıkları canlanıyor.

Madem açık konuştunuz bende açık konuşayım , smoochy'nin foruma katkısının sizden daha fazla ve daha verimli olduğunu düşünüyorum.

* bu arada diğer arkadaşlar üzerine alınmasın , parlaışık kullanıcı adını değiştirdi , önceki kullanıcı adı uranjüp

Bilgilerin uyduruk olup olmamasına gelince , bu forumda başka yerden alıntı yapmaktansa kendi görüşlerini / kendi yorumlarını aktaran arkadaşlara destek olmaya çalıştım ve sayıları artsa ne güzel olurdu fikrindeyim.

Hatta şunu da ekleyim smoochy özel mesaj yoluyla '' yazdıklarını değerlendirecek bir sistem olsa iyi olurdu böylece doğrumu yanlışmı yapıyorum farkederdim '' benzeri şeyler söylemiştir.

Bu niyette olan birini frenlemek yanlış olur

Elbette uyarılması gereken bir durum olursa uyarılır , ben şu ana kadar öyle bir durum göremedim kusura bakmayın.

01-29-2012 01:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: