Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri
Yazar Mesaj
Celine Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri
(07-18-2016 06:02 AM)Lionhearted Yazılan:  
(07-16-2016 11:07 PM)Celine Yazılan:  
(07-15-2016 04:29 AM)Lionhearted Yazılan:  
(07-12-2016 03:21 PM)Celine Yazılan:  Merhaba arkadaslar

çok merak ettigim bir sey var, Yunanistanin burcu ve yukseleni nedir ? Haritamda yuksek ogretim ve evlilik için uzun sureli baska bir ulkede olacagim gozukuyor . Fransada dogudum ve yasiyorum. Turkiye olabilir diye dusunuyorum , fakat biraz sogudum bu son olaylarla. Yunanistan da hep beni çekmistir. Turk ve Yunan kokenliyim. Acaba ikisinde biri olurmu sizce ? Umarim denize yakin bir ulke olur : ) !

9 ev kova , saturn.
3 ev aslan, siron .
7 ev oglak, neptun uranus

gunes koç, yukselen yengeç ve ay kova. : )

Yunanistan Osmanlı İmparatorluğundan bağımsız olduktan sonra bir dönem krallıktı sonra cumhuriyet oldu..

Ülkenin son haliyle ilgili son harita daha çok ipucu verecektir. 11 Haziran 1975.

Wikipedia sayfasında rejimle alakalı ülkenin kritik tarihlerini görebilirsin. Osmanlı'dan bağımsızlık ilanı tarihine bakabilirsin.

Güçlü bir fikrim yok ülkenin şu anki halini çok iyi tanımıyorum.
Ama hava elementi etkisi bence ait oldukları bişey.

Cevap yazdigimi zannediyordum unutmusum, çok tesekkur ederim. Fransiz astroloji sitesi var ordan buldum merak edenler olursa :

Yunanistan Ikizler yukselen Basak ve Ay Ikizler MC Ikizler
su tarihi kullanmislar 01/06/1973 saat 12:01 .

: ) çok da Ikizlere duskun olmam ben niye boyle bir sey hissediyoru Yunanistan için bilemedim . Biraz kurcaliyacagim haritayi.

Öncelikle çaban anlamak istediğin şey bence boş değil işe yarayacaktır vereceğin kararda her ne kadar doğru harita bulup kıyaslama yapamasak da. Astrothemedeki O haritaya ben epey bir yıldır bakıyorum ama sadece bakıyorum işte gülücük

https://greekastrologer.wordpress.com/ta...tal-chart/
https://greekastrologer.wordpress.com/20...horoscope/

Diyo ki 1975deki rejim çok kısa bir zaman dilimini ilgilendiriyor 7 yıllık bi cunta sebebiyle gerçekleşti Vs dolayısıyla 1822deki bağımsızlık tarihi kadar derin ve kompleks değil... Bana da mantıklı geliyo şimdi... Gerçi bir mesaj önce tersini dedim ama

Yazıyı baştan sona okudum mantıklı gelenler de var çözemediklerim de var. En azından adam Ülkesinin vatandaşı tabiki bişeyleri iyi bilecek. Ama bazı bağladığı noktalar bana sarmadı pek okuyunca niye dediğimi anlarsın heralde.

Senin bizden daha iyi bilmen lazım Yunanistanı. ben hayatımda 1 kere anca midilliye gittim o da küçüktüm çok hatırlamıyorum gidicem bidaha ama bu sefer Atinaya. Param olunca gezmeye

ayrıca %100 Yunan değilim demene rağmen bence cidden Yunan birisine çok benziyorsun hatrı sayılır şekilde bak orada çok iyi nokta atışı yaparım kim Yunan kim değil diye :D hepsi birbirine benziyo çünkü. Öyle değil mi.
Veya başka şekilde dile getireyim Fenotip olarak Türkten daha çok Yunana benziyorsun ben-ce söylemek istedim. Hani diyosun ya oraya Taşınsam nasıl olur.
Hiç yabancı sanmazlar orası kesin gülücük huyun suyun benziyosa bir de.

Forumda Ninsianna adlı üyeye bi pm at kendisi Yunanistanın yükseleninin Yengeç olduğunu söylemişti heralde o da ilgilidir fikrini alırsın falan bi dene..

konuyla ilgili daha çok bilgi toplamayı sürdüreceğim gülücük

Ya senin agzindan bal mi akiyor ne makara)))

simdi bakacagim nasil tesekkur etsem az dir. Ya aslinda soyle bir sey var bende Yunanistana heralde dort bes kere gitmis olabilirim, çok az yani. Ama kuçuklugumden beri bu ulke bir farkli benim için ah bir de yunan bir koca bulsam tamamdir ahahaha. Bende kendimi turke benziyor bulmuyordum uzuluyordum evlatlikmiyim ben ya diye megersem yunanliktanmis makara))) nasil mutlu oldum anlatamam . O uyeye ulasmaya çalisicam. Soyle de bir sey var yunan halki bagara cagra konusur , eleri oynar konusurken çok konuskanlar benim de çenem hiç durmaz zaten hihihihi.

çok çok tesekkur ederim makara)))

http://i.hizliresim.com/Zd5XDG.gif
07-18-2016 08:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Arkadaş - 12-03-2011, 10:18 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Félicé - 12-05-2011, 12:29 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - ELF - 12-05-2011, 01:21 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - aeon - 12-03-2011, 11:25 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - tiyatral_gitarist - 12-03-2011, 11:47 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - ELF - 12-04-2011, 01:04 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - ELF - 12-04-2011, 02:31 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - aeon - 12-04-2011, 11:23 AM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - ELF - 12-04-2011, 02:35 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Félicé - 12-05-2011, 02:58 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Arkadaş - 12-05-2011, 08:43 PM
RE: Ülkeyle Bireyler Arasındaki Sinastri - Akbaba - 04-27-2012, 06:45 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir