Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.45 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burçların Temsil Ettikleri Organlar ve Hastalıklar
Yazar Mesaj
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Burçların Temsil Ettikleri Organlar ve Hastalıklar
geçenlerde soğuk bir şey yerken dişim sızlamaya başladı. doktora gittim ve şoke olacağım bir şey duydum. dişim içten çürümüş!!

en sağlıklı ve bakım gösterdiğim yerlerimden biriyken bu haberi duymam oldukça şaşırttı beni. bir de içten çürümesi şaşırttı. içerde büyümüş ve ben farkına vardığımda çok geç kalmışım. sinsi bir ilerleme!!!

ikinci olarak da pluto 2008 de oğlağa geçti. hala daha ay burcuma zıt duruyor. (transit uranüs de kare) ben de de yay,oğlak etkisi fazla. dişimi bu hafta halledeceğiz de cildime bi haller oldu son yıllarda!!

her yerimde lekeler çıkıyor, bir darbe alsam, bir yerim kesilse izi senelerce gitmiyor. benim "düşünceli" dediğim başkalarının "cool" dedikleri bir ifadem olduğu için gözümün altındaki morluklar ilk başta kafalarda soru işareti bırakıyor. durumumdan şikayetçiyim!! Doktorlar da yapın öyle diyor.

cildimin bozulmasını, dişimin sinsice içten çürümesini plutoya geçen oğlak burcuna ve benim ay burcuma zıt durmasıyla açıklamalıyım? bu kadar mı etkili yani!

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
07-04-2011 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: burçların temsil ettikleri organlar ve hastalıklar - tiyatral_gitarist - 06-13-2011, 11:47 AM
RE: Burçların Temsil Ettikleri Organlar ve Hastalıklar - bu şarkı yarınlara - 07-04-2011 01:35 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Burçların Zayıf Çakraları hermes 14 19,060 06-13-2011 03:40 AM
Son Mesaj: ariess

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir