Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.6 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tarih, Tekerrür, Astroloji
Yazar Mesaj
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Tarih, Tekerrür, Astroloji
tvde konuşılanlar düzenlemeden aktaracamgülücük kanal turk

bu yıl balıklarn yılı mars için 7 derecedir açı için diyo.neptün güçlü insanlar dünyadan kaçış halinde.uyuşturucu alkol yada sanatla mistik(tanrıyla bir olmayla) neptün 5 nisan balıkta uzun süre kalacka bu kişilerde sanatsal ve mistik ögeler unusrlar dünyada sinema müzik artışlar,medyumlar,mistik köyler ortaya çıkabilir,sanat misttizm etkisi .kötü etki politik su kavgaları,ekonomi olarak sıvı tasarım işinde artış film endüstrisinde kimya ilaç sanayinde gelişmeler büyük gelişmeler.balık yengeç akrepler pozitif etkilecnecek yengeçlerde.,ilk günlerinde doğanlar.
başka şanslı burçlar varmı.
şuanda jupiter 6. derece koçta 7. derece marstı marsla plutonlada ters açı.jupiter yardım demek.libyadaki yardım vatanndaşlara yardım jupiter etkisi.parasal sorunlar arttı.jupt koç,aslan yayları olumlu etkiler ilk on gübününde horoskopta iyi açıları olanlar.
iyi açı jupt iyilik ,kötü açı israf demek.
başbakanın yılı balıkların yılı,seçimler kavgalı olabilir. 2012 nisanda ekim arssı türkiyede gerginlik olabilir.gökyüzündeki astral savaş yeryüzünede yansır.neptün suyla ilgili çekişme. 5 marta kadar jupiter konusunda türkiye parasal konuda daha iyi hale gelebilir.metin kiraz kanal türk

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
02-23-2011 10:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Tarih, Tekerrür, Astroloji - Derin - 02-07-2011, 08:36 PM
RE: Tarih, Tekerrür, Astroloji 2.Bölüm - Derin - 02-15-2011, 10:24 PM
RE: Tarih, Tekerrür, Astroloji - Derin - 02-17-2011, 01:23 AM
RE: Tarih, Tekerrür, Astroloji - Derin - 02-23-2011, 09:29 PM
RE: Tarih, Tekerrür, Astroloji - ayşe kara - 02-23-2011 10:51 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir