Değerlendir:
  • 13 Oy - 3.62 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12.ev niçin bilinçaltının en dip noktasıdır ?
Yazar Mesaj
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

RE: Yorum: 12.ev niçin bilinçaltının en dip noktasıdır ?
(11-25-2010 02:54 PM)Serena Yazılan:  
(11-25-2010 01:31 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
(11-25-2010 01:23 PM)Serena Yazılan:  benim 12. evle ilgili düşüncem, karmik bir ev oldugu ve sadece bebeklik/anne karnı değil, geçmiş yaşamlardan izleri de taşıdıgı yönünde.
12. evinde satürn olan bir yakınım, hapishanelerden aşırı derecede korkuyor. en büyük korkusu haksız yere suçlanıp hapishanelere düşmek.
hastanelerde de afakan bastıgını söylüyor. ilginç değil mi ? gülücük

ben, 12. evime marsı , ya da boğa burcundaki ağır gezegenleri düşen kişileri çoğunlukla kılıçtan geçirmek istiyorum.

bu kişiler resmen ruhumu okuyor ve beni en kışkırtacak sözleri seçme becerisine sahipler..

Serena bu hapishaneden korkan arkadaşının uranyenlik durumu ne ölçüdedir acaba ?

Birde bu bahsettiğin 12. evin placidusa göremi yoksa wholesign a göre mi ?

kendisinin uranüs asc ile kavuşumda, satürnü 12. evde.
tabii uranyen yönü de özgürlüğünün kısıtlanmasından korkmasına neden oluyor olabilir. ama özellikle hastane, hapishane, bakımevi gibi 12. ev alanlarının onu korkutması, telaşlandırması bana ilginç geliyor.

benim 12. evimi boğa burcu kesiyor. ikizlerin ilk dereceleri de 12. evde aslında ama özellikle mars boğa kişileri bam telime basmak, en gizli korkularımı bulup açık etmek konusunda uzmanlar makara

Benimde asc uranus kavusumu var. Bende uzun süre hapsedilme korkusu duydum. Hiçbirşey yokken bile kurgularla ,hayallerle desteklenen vesveseler bu tür bir korku duymama sebep oldu.
Yanlışlıkla birinin ölümüne sebep olmak vs gibi şeyler...
Ama tabiki burada asıl korku sebebebi özgürlüğün elden gitmesi...

Whole a göre satürn 12. evde oluyor. Bilmiyorum...

Şu ev sistemi ile ilgili soruyu şundan sordum. Placidusa göre boğanın ilk yarısından çoğu 11. evinde klaıyor. Marsı buralarda bulunan kişilerde aynı etkiyi yapıyormu diye merak ettim.
11-25-2010 03:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yorum: 12.ev niçin bilinçaltının en dip noktasıdır ? - tiyatral_gitarist - 11-25-2010, 01:31 PM
RE: Yorum: 12.ev niçin bilinçaltının en dip noktasıdır ? - tiyatral_gitarist - 11-25-2010 03:52 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir