Değerlendir:
  • 18 Oy - 3.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız haritasında onuncu evin önemi
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi
(07-11-2010 06:10 PM)venüs_ Yazılan:  Nin.me.sar.ra yazdıklarını çok beğendim..çiçek
10.ev oğlak ve yükselen koç tam anlamıyla eşimi anlatmakta, ancak eşim daha çok hangi yanlışı yaptığını araştırmaya ve sorunu çözmenin yollarını aramaya daha çok meyilli.. Bir an için umut ettiği olasılıklar karşısına çıkmadığında karamsarlık yaşayabiliyor, içine kapanıp, ulaşılmaz hale gelebiliyor ve bazen de çok agresif ve saldırgan bir tavır sergileyebiliyor, içine kapanıklığı genelde işlerinde olan tersliklerde oluyor, çevresine yani yakınlarına olan verici tutumunu da getirisi olan bir yatırım olarak görüp umduğunu bulamayınca da agresif, saldırgan bir tutum sergileyebiliyor ve nitekim için de veya dışında yaşamış olduğu bu durumlar tamamıyla ailemizi etkiliyor.. malesef ki bir de ay burcu akrep olunca artık karşısında ki kişiye yani bana Allah sabır versin demek düşüyor..koptum.w
10.Ev oğlak ve yükselen koçun başarı odaklı olduğu kesin ve başarı bir şekilde bu kişileri buluyor, ancak başarıyı hak etmek için de hiç yüksünmeden çoğunlukla hayatlarını çalışarak geçirdikleride bir gerçek, başarıyı gerçek anlamda hak ettiklerine inanıyorum..gülücük
10.Ev akrep ve yükselen kovayı da merak ediyorum, yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum...çiçek

Benim de amcamın 3,5 yaşında bir oğlu var.Yükselen Koç 10. ev Oğlak.İstediklerini elde etme konusunda çok inatçı.(Güneş oğlak Ay,boğa)İstediği bir şeyi elde etmek için yapmayacağı şey yok.Bir de bunu elde edemezse çok öfkeli ve saldırgan davranıyor.Karşısında en çok sevdiği insan olsa bile fiziksel saldırı da bulunabiliyor.

Ama o çocuk diyebilirsiniz ama insanın karakteri çocukken bile kendini belli ediyor.

Nin.Me.Sar.Ra
07-11-2010 08:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi - Venüs - 07-11-2010, 06:10 PM
RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi - NinMeSarRa_ - 07-11-2010 08:53 PM
RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi - Aquar - 07-10-2010, 05:33 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir