Değerlendir:
  • 18 Oy - 3.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız haritasında onuncu evin önemi
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi
(07-09-2010 11:24 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  Yükselen Koç ve onuncu ev kesidindeki Oğlak

Birbiriyle hiç anlaşamayan iki burç varsa onlar Koçla Oğlaktır.Koç yükseldiğinde harita sahibi hareketli, neşeli, canlı ,konudan konuya geçen, cesur, atılgan, haksızlığa gelemeyen aceleci çabuk ilgilenip çabuk bıkan biri izlenimi verebilir.Oysa 10. ev kesidindeki Oğlak içine kapalı ciddi, kuruntucu, kuşkucu,maddeye bağlı, başarıya büyük önem veren,ayrıntılar üstünde durmaya meraklı,durgun tutucu insanların burcudur.Koçla oğlakın anlaşması da güçtür.Bu durumda harita sahibi cesaretle atılım yapacak,başarıya erişeceğinden emin olduğunu söyleyecektir.Fakat işte karşılacağı bir kriz bu insanın birden değişmesine neden olacaktır.O birden kuşkucu,kılı kırk yaran sorumluluğu hataları başkalarının omuzlarına yüklemeye çalışan karamsar biri olup çıkacaktır karşımıza.Fakat kriz başarıyla atlatılırsa o yine değişecek,övünmeye başarıdan dem vurmaya başlayacaktır.Ancak 10. ev kesidi oğlak yüzünden tam anlamıyla güçlüdür.Bu durumda harita sahibi sıkıldığında Koç tepkisi göstermeyecek içine kapanacak karamsarlaşacak herkesten kaçmaya kalkacaktır.Bu arada yakıcı duygularda ortaya çıkacaktır.Harita sahibi hakettiğine inandığı şeyi başkasının ele geçirmesine çok sinirlenecektir.Bu durumda Koçun da Oğlakın da olumsuz yönleri ortaya çıkacaktır.Harita sahibi başarıya erişen kimseyi çok kıskanacaktır.Bağırıp çağıracak bir yandan da onu alt etmek için gizli planlar yapacaktır.Bu durumda Koç etkileri Oğlağınkilerden kat kat güçlü de olabilir.Fakat harita sahibi iyi olanaklar bulursa belirli bir konuda sabır ve sebat gösterebilir.Yani çıkarlar sözkonusu olduğu zaman Oğlak Koç'un sert etkilerini bir süre için giderebilir.

Nin.me.sar.ra yazdıklarını çok beğendim..çiçek
10.ev oğlak ve yükselen koç tam anlamıyla eşimi anlatmakta, ancak eşim daha çok hangi yanlışı yaptığını araştırmaya ve sorunu çözmenin yollarını aramaya daha çok meyilli.. Bir an için umut ettiği olasılıklar karşısına çıkmadığında karamsarlık yaşayabiliyor, içine kapanıp, ulaşılmaz hale gelebiliyor ve bazen de çok agresif ve saldırgan bir tavır sergileyebiliyor, içine kapanıklığı genelde işlerinde olan tersliklerde oluyor, çevresine yani yakınlarına olan verici tutumunu da getirisi olan bir yatırım olarak görüp umduğunu bulamayınca da agresif, saldırgan bir tutum sergileyebiliyor ve nitekim için de veya dışında yaşamış olduğu bu durumlar tamamıyla ailemizi etkiliyor.. malesef ki bir de ay burcu akrep olunca artık karşısında ki kişiye yani bana Allah sabır versin demek düşüyor..koptum.w
10.Ev oğlak ve yükselen koçun başarı odaklı olduğu kesin ve başarı bir şekilde bu kişileri buluyor, ancak başarıyı hak etmek için de hiç yüksünmeden çoğunlukla hayatlarını çalışarak geçirdikleride bir gerçek, başarıyı gerçek anlamda hak ettiklerine inanıyorum..gülücük
10.Ev akrep ve yükselen kovayı da merak ediyorum, yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum...çiçek
07-11-2010 06:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi - Venüs - 07-11-2010 06:10 PM
RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi - Aquar - 07-10-2010, 05:33 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir