Değerlendir:
  • 16 Oy - 3.38 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kovaları Nasıl Etkilersiniz?
Yazar Mesaj
MacaAsı Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Kovaları Nasıl Etkilersiniz?
Kovaları etkilemek o kadar zor ki .. Kova burcu genelde dikkat cekici bir burctur ve bu yüzden pesindeki erkekler çok fazladır. Hatta kovanın bunlardan daha ne kadar çok sırları vardır illaki ! Kovayı benden iyi kimse bilemez. Kardeşimden ve sevdiğim kızdan biliyorum. Malesef Kova burcları baya tehlikeli burctur. Cesursanız kovayı sevin pesinden kosun edin ama elinizi cabuk tutun vakit kaybetmeye gelmez kovaya ! Yok eğer canım yanmasın üzülmeyim ben bunlara gelemem diyorsanız kovadan uzak durun. Aslında varya kovadan herkes uzak durmalı kovayı kotulemek istemiyorum ama cok zor burc ! Kovayı sevmek her baba yigidin harcı yigidir. Mesela ornek sevdiğim kızın pesinde o kadar cok erkek var ki onu da geçelim ve suan gorunen benden azıcıkta olsa hoslanıyor ama yetmez bu her an benden kopabilir de ! Hatta şu 2 3 gün kritik bir gün diyebilirim. Aslında tüm günlerim kritik durumlar.. Neyse cok konustum kardeşlerim kovayı hadi etkilediniz basardınız ama yinede büyük kaybetme korkularından tutunuz da baskasına ait olma bile risk vardır. Erkek milletine hic güven olmaz. Kovalar saf yüreklidir güvenmek istemez aslında ama yinede kendini kaptırır ve güvenir. Öyle yani benden bu kadar hayırlı sabahlar !!!
09-07-2016 05:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Kovaları Nasıl Etkilersiniz? - miyase - 06-20-2010, 06:18 PM
RE: Kovaları Nasıl Etkilersiniz? - aries86 - 06-05-2011, 02:03 AM
RE: Kovaları Nasıl Etkilersiniz? - MacaAsı - 09-07-2016 05:45 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir