Değerlendir:
  • 18 Oy - 3.11 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ego Destekleyicileri ~ Güneşi Besleyen Ateş Böcekleri
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Ego Destekleyicileri ~ Güneşi Besleyen Ateş Böcekleri
(09-27-2010 03:11 AM)Mavisahram Yazılan:  Bu konu hakkinda bir sey diyemiyecegim... Oysa tasavvufta daha farkli bakiliyor bu konuya... Ama iyiki Günesim 12. evde ki iyiki demem gerekmiyor aslinda, bu sekilde dogmam gerekiyormus... Aslan-Aslan-ve ay Kova olarak cekilmez olabilirdim heralde... Allah'a yakinlikta ise ben'ligi bir tarafa birakmak gerekiyor... ve bu ben'lik gerektigi gibi islenmezse,kötü sonuclar olusacak durumlara gidebilir ileriki zamanlarda... Suan transitlerden mi bilmiyorum, yazi yazabilme vs.. ya da toparlamam da zayiflik cekiyorum... Transitlerim daha yüzeye cikinca daha genis ve insallah daha faydali yazabilirim diyorum...gülücük

bende zaten bu yazımda tasavvufa ait bakış açısını değil , psikolojik açıdan egonun zayıf kaldığı durumlarda ( özgüven için ) nacizane çözüm önerilerimi açıklamaya çalıştım.

09-27-2010 03:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Ego Destekleyicileri ~ Güneşi Besleyen Ateş Böcekleri - astrosohbet - 09-27-2010 03:30 AM
RE: Ego Destekleyicileri ~ Güneşi Besleyen Ateş Böcekleri - tiyatral_gitarist - 09-28-2010, 04:12 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir