Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum Öncesinin Önemi
Yazar Mesaj
coolhandsome
Kayıtsız

Cvp: RE: Doğum Öncesinin Önemi
aeon Yazılan:
coolhandsome Yazılan:
aeon Yazılan:
Félicé FilosoFo Yazılan:Geçen sene seninle beraber gideceğimiz, ama senin gelemediğin 'karma, ay düğümleri=ruhun yolculuğu' seminerinde, doğum öncesi tutulmaları işlerken Atatürkün haritası üzerinde baya durdu. Fanatizm şeklinde Atatürkçü..
Bende dahil bir kaç kişi doğum tarihinin net olamayabileceğinden bahsettik.
Atanın doğumu ile ilgili çok fazla araştırma yapmış, transitlerle beraber haritasına rektifikasyon yapmış. Ben bilmem ama, o bu konuyu bir dönem çok kurcalamış ve 12 mart 1881 greece/thessaloniki 22:03' ün doğum tarihi olduğuna karar vermiş. Dakikasına kadar rektefiye etmek için nasıl bir program kullanılıyordur acaba?

marsın konumu tam atatürk bence.

ama pluto bu haritada biraz güçsüz gözüktü bana.
tabi benimkiler tamamen tahimn .ya da çok olağan üstü bir harita beklediğimizden de olabilir.

merkür çok enterasan.bir yazısında merkürün üstünde ok kadarda takmayın demişti.geri gitmesi ve uranüsle kavuşumu bir deha göstergesi de olabilir diyordu.

Bu haritada atatürkün zerresi yok,bütün dünya tarafından askeri deha ve büyük lider kabul edilen birinin haritasının yanından bile geçemez..Aeonun da dediği gibi pluton güçsüz,uranüste çok güçlü açılar yapmış denemez..

ben diğerlerine bir şey diyemem.
ama ne bileyim daha güçlü bir pluto beklerdim.
y.akrebe uygun bir yüzü var zaten.
merkürün hep daha plutonik oluşunu bekledim.
çünkü hçok taktiksel birsi kişi.işi gücü hesap kitap.ve inanılmaz kitap okurmuş.okuduklarıda bence plutonik şeyler .tarih sosyoloji hep birşeylerin kökenini keşfetmeye yönelik.önceki haritadaki merkürü (ikizlerdeydi ve pluto kavuşumu vardı).
daha çok yakıştırdım.
ama hakan. kırkoğlu çok sağlam bir isim .bekli de Atatürk konusunda ön yargılarımıza yeniliyoruz.bilemiyorum.
Bu haritadan Atatürk değil anca Mustafa Topaloğlu çıkar:D Gerçi uzay bağlantıları için o kadar da uranüs etkinliğide yok haritada amagülücük)
12-03-2009 06:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Doğum Öncesinin Önemi - Luli - 12-02-2009, 06:07 PM
RE: Doğum Öncesinin Önemi - Schatz - 12-02-2009, 08:30 PM
Cvp: Doğum Öncesinin Önemi - aeon - 12-02-2009, 09:19 PM
Cvp: Doğum Öncesinin Önemi - Félicé - 12-03-2009, 04:42 PM
RE: Doğum Öncesinin Önemi - aeon - 12-03-2009, 04:57 PM
Cvp: RE: Doğum Öncesinin Önemi - coolhandsome - 12-03-2009, 05:02 PM
Cvp: RE: Doğum Öncesinin Önemi - aeon - 12-03-2009, 05:07 PM
Cvp: RE: Doğum Öncesinin Önemi - coolhandsome - 12-03-2009 06:32 PM