Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
Cok tesekkür ediyorum öncelikle tiyatral_gitarist, evet beni iyi tanimissiniz haritamda da oldugu gibi, kesinlikle yazdiklarinizi ukalalik olarak algilamiyorum, öyle bir izlenimim olmadi hic... yani yaklasimlarin bana bunu hic bir sekilde vermiyor... bilgiler edinmeye cok acik bir insanim göndermis oldugun linke biraz sonra bakacagim... Ama ay dügümleri ile ilgili dedigin gibi o evleri okumustum, suan aklimda kalmamis ama genelde evet olmam gerektigini düsündügüm seylerden bahsettiklerini farkettim..

Genelde de dediginiz gibi birileri bana bir sey dese de, kendi kafam o konuya yatmadigi zaman bir yarar saglayamiyorum... ama bu belki de suan icin, yani karisik bir ruh ya da zihin durumunda oldugum icin...

Ve Söyle söyliyeyim, yazilanlari okurum, kendime alirim redetmem hic bir sekil ama zamani gelmeyince Hz. Allah onun ne zaman olmasi gerektigi zamanini vermeyince de ya da yildizlari o sekile getirmeyince hic bir faydasi olmuyor -o an icin-. O yüzden belkide beklemeyi ögrenmeliyim... cogu bunlara sebep de zaten, beklemeyerek, acele etmemden de kaynaklaniyor olabilir... Artik benim deyisime göre -nefsim- hangi korkudan telasa giriyorsa ya da panige giriyorsa acele ettiriyor ve isin icine de seytan karisiyor gülücük.. "Acele ise seytan karisir" deyimi misali...

Sende sunu görüyorum demissin ya... ona da su sekil diyebilirim... Yani bunu genel olarak mi söyledin yoksa suanki durumum icin mi ?
Suan icinse söyle diyebilirim...genelde bu gibi durumlarla cok nadir karsilasirim... ama karsilasincada.. bundan hemen nasil kurtulabilirim gibi bir seyler gözlemliyorum kendimde... Hani genelde acaba nerede hata yaptim suan bu cezaya mahkum edildim diye... ve elbette bulurum neden bu halde oldugumu... Ama bu hemen düzelmeme bir katki saglamaz... gel-gitler yasarim...

Ama yavas yavas herseyin güzel olacagina inaniyorum sanirim zamanini gönderiyorum Rabbim... Yildizlarda o yönde ilerletiliyor sanirsam...
Yine de yazdiginiz icin tsk ederim... cünki bir cevap verilmesi bile belki de anlayan bir insan oldugunu düsünerekten beni, iyilesmeme yardimci olabiliyor diye düsünüyorum..

Hersey icin Allah razi olsun... Evet dediginiz gibi verdiginiz karara saygi duyuyorum ve bu sekil yaklastiginiz icin tsk ediyorum...

Ayrica sunu da söylemek istiyorum hani daha önceki yazinizda aslinda cevabi kendin bulmussun ve o yolda essiz olarak yürümen gerektigini söylemissin demistiniz, bu fikrede, forumda arkadasin biri yorum yapmisti sanirim bana, oda sonsuz olan ya da sinirlanmamasi gereken bir konuda sinir konularak o sinirin asilmasi nasil olur bilemem demisti, ve ben de bu yüzden bunu düsündüm, aslinda neden olmasin dedim...
Ama iste hep böyle bir düsüncem vardi, simdiden sonra bunu degistirmek zorunda kaldim, bunun dogruluk derecesini düsünüyorum sadece.. ama yardimci olmadi degil tabiki bu yazi... ama artik geri dönüp düsünmüyorum dogruluk payini düsünecegim diyerekten zaman kaybi ve kendimi yoruyorum, bu yüzden suan icin bu sekil devam ediyorum. Insallah dogru olan ilham edilir...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-20-2010 07:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - Luli - 06-27-2009, 01:27 AM
Cvp: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - melis_bk - 06-27-2009, 01:43 AM
Julian Lennon - Luli - 07-27-2009, 12:16 AM
RE: Julian Lennon - albunea - 03-21-2011, 07:14 AM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-17-2010, 07:46 PM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-18-2010, 01:37 AM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-20-2010, 04:23 PM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - Mavisahram - 09-20-2010 07:57 PM