Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
Yazar Mesaj
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
Sevgili mavisahram kardeşim.
Birkaç gündür evde değildim kusura bakma şimdi yazıyorum. Ama iyide oldu çünkü bir miktar düşündüm ve kararımı değiştirmenin çok daha uygun bir fikir olduğu sonucuna vardım.
Yazacağım şeylerin sana hitap etmeyeceğini düşünüyorum. Çünkü msjlarındanda gördğüm üzere belli seçenkler arasında düşünmen , başına gelenlere belli açılardan bakman vs ..
Daha doğrusu bakış açısının dışarıdan gelen bir bilgiyle , emek göstermeden değişmeyeceğini.. Burada emek göstermekten kastım soru sormak , "doğru" soruları sormak... Ve cevap peşinde koşmak , gerçekten istemek.

Ben sende şunu gördüm :

BEn zaten kurban olmuşum , en acısız şekilde nasıl ölebilirim... Ölmemek ve hatta öldürmek gibi seçenekler taşıdığını görmüyorum ... Tabiki burada öldürmek fiilini mecazi kullandım , yanlış anlaşılmasın gülücük

Haritandan benim anladığım ise bunun tam tersi bir tavır içine girmen gerektiğidir. Ama velhasıl kelam kuracağım "karmaşık" cümlelerle bir insanın var olan imanıylada oynamak istemem. Çünkü dediğim gibi gelen bilgiyi yada yazıyı okuyup değerlendirirken belli bir kalın filtreden geçiriyor ve öyle algılıyorsun. Bu gözündeki perdeyide başkası 20 sayfa yazsa değiştiremez. Şefaati Allah yapar. Sana "seni" ilham etmedikten sonra kim ne dese boş...

Şu linkte benim daha önce eylülmavi ye yazdığım 4-10 . ev ay düğümleri yorumum var. Sendede aynı konumda. (Burçları değişik sadece)
Sadece bu bile çok şey anlatır bana göre...

http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...C4%9Frenin

Güneş ve ay açılarının gösterdiği istikamette başına gelen zorlukların sana ne getirdiği , ne anlamı olduğu , senin bunlardan ne "öğrenmen" gerektiğine girmiyeceğim...

Sonuç olarak ...
Yanlış anlama ama eğer "nokta atışı" soru sorarsan cevaplamaya çalışacağım naçizane , ilmim kadarıyla..
Ukalalık olarak algılama ama edindiğim tecrube bana böyle davranma sonucunu getiriyor.
09-20-2010 04:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - Luli - 06-27-2009, 01:27 AM
Cvp: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - melis_bk - 06-27-2009, 01:43 AM
Julian Lennon - Luli - 07-27-2009, 12:16 AM
RE: Julian Lennon - albunea - 03-21-2011, 07:14 AM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-17-2010, 07:46 PM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-18-2010, 01:37 AM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-20-2010 04:23 PM

Forum'a Git: