Değerlendir:
  • 37 Oy - 3.35 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şebnem Dönmez
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Şebnem Dönmez

[Resim: 1890D158E689BE4CB63CC5F7r.jpg]

Güzelliğini takdir ettiğim sayılı oyunculardan biri olan Kate Hudson'un (ki kendisiyle aynı günde doğmuş olma gibi keyifli bir tesadüfüm söz konusudur) Türk versiyonu diyorum ben onun için...

Hakkında yaptığım ufak bir araştırmaya göre; 17 Mayıs 1974 Almanya - Salzgitter
doğumlu.

Astrozoom'da kendisi hakkında incelenmiş haritada doğum saati 19:10 olarak alınmış.

Haritasında, alınan saatin gerçekliğini yakaladığıma inandığım ilk şey; Güneş'i olan Boğa burcunun yönetici gezegeni olan Venüs'ün 5. ev (sahne evi)nde bulunuşu oldu.

Yükseleni olan Akrep'in (klasik astrolojide) yönetici gezegeni olan Mars ile 120'lik açı kalıbını oluşturması, belki de güzelliğine vurgu sağlayandır.

1. evinde bulunan Neptün'ün, Venüs ile 120'liğini de unutmamalı.

Yükseleni, şans dağıtıcısı, cömert Jüpiterden de nasiplenmiş... Bir 120'lik açı da kendisiyle mevcut.

Merkür İkizlerde yücelmiş durumda ve ikili ilişkiler evi olan 7. evde... Pallası ile 120'lik olan açısı; zeka potansiyelini kelimeler için iyi kullanabilir olduğunun bir göstergesi olabilir sanıyorum.

Ay burcu Koç.

Yönetici gezegeni olan Mars, hem 8. evde olması, hem de Yengeç burcunda bulunması dolayısıyla harita için malefik, yani zararlı denilebilecek bir pozisyonda bulunuyor.

Bir diğer dikkatimi çeken unsur da Ay Koç'u ile Plüto Terazisinin birbirlerine 180'lik açı kalıbı oluşturmalarıydı.

Annesi ile sevgili Şebnem Dönmez'in toplumsal kimliği, kariyeri arasında bir pürüz mü mevcut acaba sorusunu düşündürttü.

Şöyle üstünkörü bir yorum yapmak gerekirse, şimdilik gözlemleyebildiğim bunlar... Farklı ve birden fazla harita üzerinde çalışmak, yorum vizyonumu genişletecektir diye düşünüyorum. gözkýrpma Bu nedenle ödevlerime bir yenisini daha ekliyorum.

Değerli yorumlarınızı paylaşmakta cimrilik etmeyin lütfen gülücük sevgiler.

01-25-2009 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Şebnem Dönmez - Luli - 01-25-2009 11:01 PM
RE: Şebnem Dönmez - astrosohbet - 01-25-2009, 11:17 PM
RE: Şebnem Dönmez - Luli - 01-25-2009, 11:30 PM
RE: Şebnem Dönmez - astrosohbet - 01-26-2009, 12:46 AM
RE: Şebnem Dönmez - NinMeSarRa_ - 01-26-2009, 07:09 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir