Değerlendir:
  • 35 Oy - 1.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vladimir PUTİN
Yazar Mesaj
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Vladimir PUTİN
İzlediğim house of cards bölümleriyle birlikte plutonun siyaset için en önemli gezegenlerden biri olduğu kanısı oluştu bende. Tabi akrep burcu da. O mecrada o burç iş yapar dedim. Putindeki akrep teması da yadsınamaz. Özellikle akrep burcu teması olan hayatta kalma iç güdüsü, şüphecilik, kendi çıkarını gözetme saf yerine konmaya engel olur en azından. Daha da önemlisi entrika ve kafada kurma yeteneği de verebilir. Putin de bu alanda oldukça şanslı görülüyor haritası itibariyle. Mcde pluton, yükselen akrep. 12. evde merkür neptün kavuşumlu ve plüton sekstilli. Ağzı sıkı yani. Eski kgb çalışanı olmasına şaşmamak gerek. Hele 1. ev venüsü de işe ayrı bi boyut katmış olabilir. Peşinden gelen hanımları üzmüş olabilir. Geniş kitleler için bi diğer önemli şey de sevilmek. Hatta önemli şey. Belki bu da plutona ait bi alan. Çünkü eş dost sevgisi değil geniş bir kitle tarafından sevilmekten söz ediyoruz burada. Bu konuda ben yine de oyumu venüse atardım. Birinci evine düşmüş o da. Bu kadar pluton enerjisi taşıyan biri için dışarı venüs enerjisi vermek önemli bence. Dizideki karakter de putin'in uzun boylusu tam.
06-17-2017 09:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Vladimir PUTİN - astrosohbet - 01-21-2009, 10:50 PM
RE: Vladimir PUTİN - Garavu - 01-21-2009, 10:57 PM
RE: Vladimir PUTİN - capri - 06-17-2017 09:50 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir