Değerlendir:
  • 32 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
Yazar Mesaj
Lily Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir?
Yıldırım Yazılan:
Lily Yazılan:Benim haritamda satürn kendi yöneticisi olduğu oğlakta, neptünle uranüste oğlakta bu durumda satürnün etkili olduğunu çıkarabilir miyim ? Plüto köşe evlerden birinde yer alıyor Jüpiterde yengeçte yüceldiğine göre onlar da etkili midir ? Ayrıca merkür ve mars da yükselenimle kavuşmuş..Güneş zaten hem burcumun hem yükselenimin yöneticisi.. Bu durumda benim haritamın yöneticileri hangileri oluyor ??hımm Yardımcı olabilir misiniz ?? Şimdiden teşekkür ederimçiçek

Aslan burcunda güçlü bir Kümeleşme görüyoruz , her ne kadar Güneşin 12.evde saklanıyor olsada seni Leo Vip olarak ( haritanın en kuvvetli gezegenlerinden birini Güneş olarak ) gösterebiliriz ok

Merkür ile Marsın Asc noktası üzerinden yükseliyorlar ancak GAD ( Güney Ay düğümü ) ile kavuşum yapıyorlar.
merak ettim sen kendini ne kadar sosyal , konuşkan ve atak görüyorsun ?
yoksa içinde müthiş bir Aslan parçası var ama bunu yansıtmakta zorlanıyormusun ?

Öncelikle teşekkür ederimgülücük

Ben kendimi fazla sosyal görmüyorum. Daha doğrusu istemiyorum da diyebilirim. Çok fazla arkadaşımın olması beni mutlu etmiyor. Yüzeysel arkadaşlıklardan ziyade derin dostluklara önem veriyorum bunu sağlayabildiğim birkaç arkadaşımın olması da bana yetiyor aslında. Zaman zaman da yalnızlığa ihtiyaç duyuyorum. Yalnız kalıp, kendimi dinliyorum düşünüyorum yazı yazıyorum. Yazmak rahatlamama yardım ediyor.

Çok konuşmayı sevmem. Zaten çok konuşamam dagülücük ama az konuşurum da diyemem aslında bu kiminle konuştuguma göre değişiyor .

Atak da değilimdir. Kendimi öne atamam hiç. İlk adımı da hep karşımdan beklerim mesela. Ama bana içten bi şekilde bi adım atana bende karşılığını veririm fazlasıyla. Genel olarak atak olmasam da, hakkım yenilirse ya da yanımda bir başkasının hakkı yenilirse kesinlikle kayıtsız kalamam.

Kendimi, farkında oldugum yeteneklerimi gösterme konusunda zaman zaman zorlandıgımı söyleyebilirim.

Böylegülücük

Siz 12. ev Aslanları için önerilerde bulunmuşsunuz.İşe yaradığını söyleyebilirim ara ara yapıyorum dediklerinizigülücük

Başka düşünceleriniz ya da önerileriniz varsa, paylaşırsanız sevinirim.

Çok teşekkür ederimciçekçiçek

10-05-2009 02:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir? - vivienleigh - 04-16-2007, 02:23 PM
Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir? - vivienleigh - 04-16-2007, 11:18 PM
Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir? - Lily - 10-05-2009 02:37 AM
RE: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir? - Aquar - 10-05-2009, 12:32 AM
Cvp: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir? - Félicé - 01-03-2010, 01:28 AM
RE: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir? - marskovası - 05-18-2011, 12:01 PM
RE: Horoskop Yöneticileri Nasıl Belirlenir? - aeon - 05-17-2011, 10:32 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir