Değerlendir:
  • 48 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
dubletoprak Yazılan:
dubletoprak Yazılan:merhaba tekrar,
tatil falan derken uzak kalıyorum sizlerden ama mutlaka bir açıp bakıyorum,
10. ev konusunda kendim için yorum istemeyeceğim çünkü kayda değer birşey yok gülücük
ama oğlumun 10. evinde 4 önemli gezegen kavuşumda, Yıldırım eğer vaktin olursa oğlum için de birşeyler söyler misin, çünkü bütün yoğunlaşma orada, ben de onu büyüdükçe eğilimlerine göre daha rahat yönlendirebilirim,
teşekkürler gülücük
oğlum: http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...fix=1&ast=

bana bir cevap yok mu ki müspet veya menfii hımm

merhaba dubletoprak ; oğlunuz daha çok ufak. yinede onu yeteneğine göre yönlendirme fikriniz oldukça hoş. sadece şunu söyleyim küçük bi uyarı olarak , ben yada bir başkası onun yeteneğine dair OLASILIKLARI size söyleyebiliriz. lütfen tam olarak oğlunuzun ne yapacağını söyleyen kimselere inanıp katı bir yönlendirme yapmayın.

bu nacizane küçük öneriden sonra bir kaç şey karalayım.

oğlunuzun MC'si terazi burcunda. toplum içinde huzurlu , temiz , estetik ve çekici bir sosyal imaja sahip olacaktır. kalabalık , gürültülü , düzensiz ve sanayi işi diyeceğimiz ağır işler ona zor gelecektir.
terazi uyumlu çalışma ortamında , sükunet ister.

oğlunuzun MC yöneticisi venüs yine terazi burcunda ve 10.evinin sonlarında görünüyor. üstelik güneş ve marsla kavuşum yapıyor.
sert açısı yok gibi ve bu çok önemli..
bir kere oğlunuz oldukça çekici , yakışıklı ve karizmatik biri olacaktır eğer kilo problemleri olmazsa ;)
güneş-venüs-mars kombinasyonu terazi burcundayken şirin bir bebeklik , hoş bir çocukluk ve popüler birer gençlik devreleri verebilir ona.
öyleyse venüsyen konularda yetenekli olabileceğini şimdiden söyleyebiliriz. yani sanat potansiyeli , tasarım kabiliyeti sözkonusu olacaktır.

aynı zamanda venüs ilişkilerle ilgilidir. adaletle ilgilidir. hukuk alanında oldukça ikna edici bir avukat yada savcı olma potansiyelinden bahsedebiliriz.

10.evin sonu demek 11.evin başlangıç çizgisine yakın demektir ve 11.ev etkileşiminide hesaba katabiliriz onun terazi vurgusundan söz ederken.
11.ev bilimsel zekayla bağlantılıdır çünkü kova burcunun evidir. aynı zamanda siyasal , örgütsel vb. grup çalışmalarıyla bağlantılıdır.
mesela siyasi bir parti içinde karizmatik isimlerden biri olabilir diyebiliriz hatta neden olmasın genel başkanı. ( uç bir örnek gibi gelebilir ama yöneticilik potansiyeli veren satürn ve plüto olumlu açılarına sahip)

şimdilik bu örnekleri incelemenizi öneririm. mesela venüsü incelemenizi ve oğlunuzun venüsyen meziyetleri olup olmadığını gözlemlemenizi öneririm.

08-21-2008 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim - Félicé - 09-17-2008, 02:49 PM
RE: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim - Aquar - 09-17-2008, 03:00 PM
RE: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim - Aquar - 09-19-2008, 06:42 PM
RE: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim - matmazel38 - 09-01-2010, 02:57 AM
RE: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim - marskovası - 03-21-2011, 09:13 PM
RE: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim - Derin - 05-04-2011, 10:14 PM
RE: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim - destrudo - 12-02-2011, 12:06 AM
RE: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim - Arkadaş - 12-05-2011, 11:27 PM