Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız haritalarında servet etkileri
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Yıldız haritalarında servet etkileri
bill gates ve rockefelleri incelediğimde gördüm(daha fazla ultra zengin hartiası incelemedim )

2.evde pluto-jupiter büyük servet imkanı verebiliyor.
bu kavuşum gatesin servet evinde (2.ev )
rockefellerinde asc üstündeki plutosu jupiterle sert açı içerinse.pluto 2.evinde yani boğa burcuna geçtiğinde petrolden inanılmaz kazanımlar elde ediyor.pluto-petrol ve yeraltı kaynakları-gömülü olan.

-2.ev yöneticisi ve 10.evdeyse ve/veya böyle bağlantılar varsa , para , bu kişiye otoriteden gelebilir.
2.evde kiron varsa, bu kişi , hayatı boyunca kişisel servetini ve sahip olduklarını oluşturmakta zorlanabilir.anccak , insanlara iyi tavsiyeler veren bir danışman olabilir.kiron , kendi yarasını tedavi edemese de başkalarına şifa veren doktor.

2.ev 8.ev arasındakii bağlantılar , kişinin ortak kaynakların yönetiminden kazanımları olacağını gösterebilir.

-2.ev 9.ev arasındakiler. yüksek öğretim.yurtdışı veya dini konulardan kazancı gösterebilir.belki bir hac acentası kurar, üniversitelerle bağlantılı para kazanabilir , new age akımları doğrultusunda bir merkez kurabilir vs.

aynı şekilde asil nadirin haritasını inceyebilirsiniz.adamda inanılmaz bir boğa vurgusu var.güneş-merkür-satürn-jupiter ve venüs boğa burcunda.

yazdıklarım zodyak baz alınarak yazılmıştır.
11-09-2010 11:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yıldız haritalarında servet etkileri - aeon - 11-09-2010 11:28 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir