Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.46 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İdealleriniz Şimdi Gerçek Olsun "Jüpiter_Satürn Üçgeni"
Yazar Mesaj
Félicé
Kayıtsız

RE: İdealleriniz Şimdi Gerçek Olsun "Jüpiter_Satürn Üçgeni"
(07-24-2010 02:32 PM)venüs_ Yazılan:  
(07-24-2010 02:21 PM)yasemen88 Yazılan:  ben bunun haritadaki yorumunu merak ediyorum.benim jüpiter ve satürnüm arasında üçgen var.jüpiter 1.evde satürn 10.evde. bu benim kariyer alanında şanslı olduğumun ya da olacağımın göstergesi sayılabilir mi? pek anlamadým

Evet Yasemen88, kariyer adına olumlu sonuçların getirisi diyebiliriz bu açıya, normalde Satürn başarının sembolü olsada, 10. ev etkisiyle beraber zorlayarak, bol bol çalıştırarak bunu sunar, ancak Jüpiter isteklerinin daha kolay gerçekleşmesini, çok çalışsanda bunu zevkli bir şekilde yapmana olanak verebilir..
Jüpiterin 1. evde olması kilo probelemlerinin getirisi de olabilir, dikkatli olmanda fayda var, tabii burda Satürn açısı bu kez sana şans sunuyor, Satürn senin zevklere düşkünlüğüne daha akılcı yaklaşmanı sağlar ki, kilo almanı frenleyebilir...verygood

Jüpiter ve satürn klasik astrolojiye göre kişinin kariyerini gösterir..Eğer bu iki gezegen, haritanın üst kısmında(güneyinde),yani 7,8,9,10,11,12. evdeyse, uyumlu açıları varsa, kişinin kariyerinde daha kolay yol alacağına dair bir bilgi okumuştum...
07-24-2010 02:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir