Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jüpiter Dönüşleri: Hayatımızın Kilometre Taşları
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Jüpiter Dönüşleri: Hayatımızın Kilometre Taşları
Jüpiter ve saturn dönüş haritalarını öngörümsel anlamda fazla geri bildirimi olmasa da yinede göz atmak bilgi verici olabilir bence.zaten 12 yılda bir dönüyor bi bakalım ne olacak yani.
Özellikle ağırlıklı olarak yay , balık yerleşimi bulunan , jüpiteri haritasında baskın konumda yerleşmiş olan yada jüpiteri final dispozitor konumunda olan kişiler için jüpiter dönüş haritaları biraz daha aydınlatıcı olabilir.jüpiter genişleme ile ilgilidir.Öğrenme -keşfetme.Aslında felsefe falan diyoruz ama hayat yolunu seçme bazında da önemli bir göstergedir Jüpiter.Evet genişleyeceğiz ama nereye doğru , keşfedeceğiz ama neleri.
Normal natal harita yorumlar gibi yorumlanması gerektiğini fazla düşünmüyorum bence sadece Jüpiterin dönüş zamanındaki keskin açıları hesaba katılmalı(ki o da illaki olacak diye birşey yok)

Jüpiter dönüşünüzde Jüpiter-Ay ile mi birleşmiş : Daha içsel , duygusal bir keşif , öğrenme periyodu.Belkide kendini gerçekleştirme de aile-ev daha ön planda olacak.

Jüpiter dönüşünüzde Jüpiter-Güneşe zıt açımı yapmış : Öğreneceğimiz şey daha egosal mevzular olabilir.Ya o değilde bu ikisi biaraya gelince dönüşü geçtim natalda bile karın ağrısı yapıyor.Al sana kendini Olimpus dağındaki Zeus sandığın bir periyod.Ama değiliz tabi :D

Jüpiter dönüşünde Venüsle birleşmiş : Eğlenceyi-keyfi dozunda bırakmamız gerektiğini öğreneceğimiz bir periyod:D Zevkin sınırlarını keşfetme dil çýkarma

Yazı için sağol Aprillios. gülücük Dönüş tekniğine karşı nedense hep ayrı bir sempatim olmuştur.
05-19-2010 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Jüpiter Dönüşleri: Hayatımızın Kilometre Taşları - JoMaJa - 05-19-2010 01:19 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Jüpiter ve Satürn Return astrosohbet 11 19,933 05-26-2012 10:37 PM
Son Mesaj: Arkadaş

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir