Değerlendir:
  • 43 Oy - 2.6 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~
Hımm bence tam olarak ne sorduğumu anlatamamın sebebi yöntemimizde ve yaklaşımımızda temel farklılıklar olması.Yani bilgi haricinde izlediğimiz yollar da farklı.O yanlış veya bu doğru anlamında değil.Bence herbirisi kendi amaçlarını gerçekleştirmede tutarlı.Yani hakikaten daha işin başında farklı taraflara gidiyoruz.Açıları evet ben de hesaba katıyorum.Ama senin kullandığın şekilde değil(tam anladığımdan emin değilim)

Biraz önce başlıkta yazdım.Şironu bir burca yakıştıracak olsam benimde ilk aklıma başak gelir(belki sonra azıcık yay-balık)

ama bu değilki onu yönetici olarak ele alayım.ki sen hala asıl sorduğuma cevabını vermedin.çünkü aradığın cevap o değil.ama işte ben o cevabı istiyorum-diyorum ya yaklaşımlarımız farklı.

belki farketmişsindir.ben yöneticiliklerde klasikleri kullanıyorum.akrep-mars , kova-saturn , jüpiter-balık.şimdiye kadar fazlasıyla işimi gördüler.açıkçası astrolojiye ilk başladığım zamanlarda modernleri de kullanıyordum.ama artık tamamen kalsiklere yöneldim.

ki saturn ötesini kullanmamamın sebebi plutoyu akreple bağdaştırmamam değil zaten.Yani elbette bence de Pluto ilişkili olacağı bir burç varsa bu akrep olacak.İkizler olacak değil.Elbette bence de neptün doğasıyla Balığı hatırlatıyor.Yani aslında bu noktada ben kullananlarla farklı düşünmüyorum ki.

Ama işte ben bu gök cisimlerine yöneticilik asaletini vermiyorum.Bilmem anlatabiliyormuyum.Yani onları bir burcu yönetmek zorunda bırakmıyorum.Daha keşfedilecek birsürü gök cismi var.Ama sadece 12 burç var.

şunuda söylemeliyim benim gözümde neptün-balık , pluto-akrep , uranus-kova kadar bağlantısı yok şiron-başağın.tabi haklısın belki inceledikçe olur.ama şu an uzak.

ama asıl sorduğum soruyu acaba öyle harita incelemediğin içinmi es geçiyorsun.Yani atıyorum 7.evi başak kesiyor.Ve evde hiçbir gezegen yok.Baktığın şey şiron ve açılarımı yoksa merkür ve açıları mı?

Bu sefer anlatabildim mi?

Hadi ama yıldırım.Eminim yöneticilikleri bu kadar bile olsa kullanıyorsun.Ben akrep-kova-balık ta saturn ötesini kullandığını hatırlıyorum.yani işte benim merak ettiğimde başak için ne kullanıyorsun.

yoksa yazdında görmedim mi?

Alıntı:şimdi Şiron - Başak çı olmak günah ise gülücük

estağfurullah :D

şironu iyi incele Yıldırım.araştırmaya tam gaz devam.çünkü seneye büyük kare yapıcak transitle bana o zaman kapına düşerim.JoMaJa yıda görürsün o zaman :D
05-03-2010 11:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - Félicé - 04-29-2010, 09:10 PM
Cvp: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - Félicé - 04-29-2010, 10:54 PM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - Félicé - 05-01-2010, 12:07 AM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - Félicé - 05-02-2010, 02:23 PM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - Félicé - 05-03-2010, 03:59 PM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - JoMaJa - 05-03-2010 11:09 PM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - Félicé - 05-04-2010, 12:33 AM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - Félicé - 05-04-2010, 12:58 AM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - melis_bk - 05-04-2010, 02:02 AM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - melis_bk - 05-04-2010, 03:00 AM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - melis_bk - 05-04-2010, 03:21 AM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - melis_bk - 05-04-2010, 03:45 AM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - Félicé - 05-05-2010, 12:22 PM
RE: Şiron ( Chiron ) Transiti Balık Burcunda ~ - Félicé - 05-06-2010, 12:22 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Chiron coolhandsome 47 96,547 01-17-2020 08:03 PM
Son Mesaj: Pozitifterazi15
  Uranüs koç burcunda Nâr 2 5,447 06-16-2010 07:37 PM
Son Mesaj: Nâr

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir