Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.84 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İsmet Özel
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: İsmet Özel
Çok yoğun stelyumu var, doğum saati her ne olursa olsun zaten kendini gösterim adına oldukça sanslı yerleşimlere sahip. herşeyden önce terazide olan stelyum onun sanata olan eğilimini arttırmış durumda ve bu eğiliminin şiire yönelik olması açıkçası şaşıtmadı beni İsmet Özel i malesef tanımıyorum, türkçenin son duayenlerinden olduğu doğrudur başaktaki stelyum bize aeonunda dediği gibi yazarlığını kuvvetlendirir,özellile merkürün başakta olması terazideki neptünle başaktaki güneşin kavuşumu sanatsal yönünü ve neptünyen taraflarını yazarak ifade ettiğinin açık bir göstergesi ama bana kalırsa İsmet Özel yalnızca yazan biri değildir aynı zamanda sanatın her alanıyla ilgisi olan biri,hayal dünyası geniş kadınlarla iyi anlaşan bir bey(ay-mars-venüs kavuşumu) ,her ne kadar satürnün kare açısı olsada bu stelyuma yinede kendinin farkında olduğunu düşünüyorum özellikle zekasına çok güvenen biri çünkü; merkürü başakta olanlar zeka konusunda biraz fazla özgüvene sahip olurlar ki haksızda değiller, eh güneşide başakta olduğuna göre söyleyecek birşey kalmıyor bize ,hayatına bakmadım ancak sanki önceden dinine karşı direniş gösteren ancak sonra dinini yaşamayı tercih eden biri gibi geldi bana uranüsün yapmış olduğu akslar bunu düşündürdü,uranüsle jüpiter+chiron arasındaki kare aks ayrıca yay burcuna karşıt açı bana bunu düşündürdü,ancak dediğim gibi sanki sonradan dininin doğruluğu ile savaşmaktan vazgeçip yaşamayı tercih etmiş gibi görünüyor. Uranüs ve Neptün arasındaki trineyi gözardı etmemek gerek
01-14-2010 03:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
İsmet Özel - NinMeSarRa_ - 01-14-2010, 06:01 AM
RE: İsmet Özel - aeon - 01-14-2010, 12:44 PM
RE: İsmet Özel - Venüs - 01-14-2010 03:04 PM
RE: İsmet Özel - NinMeSarRa_ - 01-18-2010, 07:17 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir