Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojiden Faydalanmak
Yazar Mesaj
Félicé
Kayıtsız

Astrolojiden Faydalanmak
Bir yakınım için internet sayfalarında Plastik, rekonstrüktif estetik cerrahı araştırırken, entellektüelliğin doruklarında olan, Ahmet Karacalar adında bir hekime rastladım. Astrolojiyi günlük yaşantısında, hayatında kullanan insanlar benim için çok özel kişiler.

Ahmet Karacalar, Yeditepe üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde, okul dışı öğrencilerinde katılabileceği Organik sanat ve estetik cerrahi dersi veriyor. Bu konulara ilgi duyanlar ve İstanbul'da oturanlar için bu derslere katılmak zevkli olabilir.

Neyse işin astroloji ile ilgilendirdiğim kısmına geçerek, bloğundaki bir makalesini sizlerle de paylaşmak istiyorum.

Alıntı: Astreia, başak burcu ve estetik cerrahi (28.12.2008)

Hastalar hekim seçerken pek çok ölçüt kullanır. Eğitim, kariyer, tecrübe bunlar arasında olumlu ölçütler olarak öne çıkar. Bunun dışında başka ölçütlerinde kullanıldığı olur. Meme estetiği yaptırmak isteyen bir hasta başvurdu. Konuşmanın akışında “Sizi araştırdım ve ameliyat olmaya karar verdim. Ayrıca başak burcu olduğunuzu öğrendim. Titiz ve ayrıntılara önem veren duyarlı bir burç olması nedeniyle kararım güçlendi” dedi. Operasyon hakkında gerekli bilgileri aldıktan sonra astroloji ile yakından ilgilendiğini söyledi ve doğum saatimi öğrenmek istedi. Bir sonraki gelişinde oldukca kararlı ve hazırdı ve şunları söyledi “ Sizin astrolojik verileriniz tıp ve sanat için en uygun durumda. Ben operasyon için karar verdim. ” Operasyon sonrası iyileşme sorunsuz ve oldukca hızlıydı. Hastanın hekime olan güveni, iyileşmenin seyrini her zaman olumlu olarak etkilemiştir.

Hak tanrıçası Astreia altın çağda diğer tanrı ve tanrıçalarla birlikte insanlarla yaşarmış. İnsan ırkını cezalandırmak isteyen Zeus, Pandora adlı kadını dünyaya gönderir. Pandora’nın kutusunu açılması ile birlikte dünyaya her türlü kötülük yayılır. Zeus, kızı Astreia’ yı bronz çağının kötülüklerle dolu dünyasından çeker ve onu gökyüzüne başak burcu olarak yerleştirir. Astreia elinde buğday başağı tutan bir tanrıça olarak başak burcunun sembolü olurken, bu burcu özellikli kılar.
09-16-2009 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Astroloji Niye İşe Yarar? - Angel - 09-11-2008, 01:11 AM
Astroloji Aşkı - Angel - 09-11-2008, 02:32 AM
Cvp: Astroloji Niye İşe Yarar? - Angel - 09-23-2008, 03:18 AM
Neden Astroloji Eğitimi Almalı? - yezda - 12-03-2008, 08:47 PM
Cvp: astrolojinin yaşamımıza kattıkları.. - Félicé - 12-04-2008, 02:34 PM
Cvp: Astroloji Niye İşe Yarar? - Angel - 01-15-2009, 01:39 AM
RE: Astroloji Niye İşe Yarar? - Tuğçe - 01-15-2009, 12:10 PM
RE: Astroloji Niye İşe Yarar? - Tuğçe - 01-16-2009, 04:47 PM