Değerlendir:
  • 21 Oy - 3.38 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Geçmiş Hayatlarımız Astrolojik Haritamızda Mı?
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: GEÇMİŞHAYATLARIMIZ ASTROLOJİK HARİTAMIZDA MI?
geçmiş hayatlar diye birşey olmadığından adım gibi emin olduğumdan bu tür çalışmaların yanıltıcı olabileceğini düşünüyorum.

pardon ama geçmiş hayatlarına dair yorumları dinleyen bu Denekler , neye göre neyin değerlendirmesini yapıyorlar ,,,

Denek 1 - tamam tamam hatırladım , ben çok iyi ot kaynatırdım , o yüzden nerede yeşillik görsem bi duygusallaşırım gülücük)

vb.. gibi sonuçlar almış olacaklar ki ciddi bir araştırma gibi sunulmuş..

birisi bana gelse dese ki senin haritana baktım , sen kralın soytarısıymışsın , kralı parmaklayan tek adam senmişsin ülkende gülücük ne cevap vermem beklenebilirki ,,,

kral ve soytarı kısmı espiriydi ama yorum her ne olursa olsun sanki bişeyler hatırlayacakmışız gibi ne dememiz beklenebilir ki ,,,

ruh çağırma , hipnozla geçmiş hayatlara dair bilgi alma vb. çalışmalarla ilgili net fikrimi söyleyim ;
o seanslara gelenlerin ruh değilde başka 3 harfliler olduğunu düşünüyorum ve insanları nasıl kandırdıklarına dair kendi aralarında eminim çok eğleniyorlardır diye düşünüyorum...

açıkçası astrolojiyi bilimsel bir uğraşı alanı olarak görmeyi tercih ettiğim için ve önceki hayatlar meselesinin Din bir yana , bilime de ters bişey olduğunu gördüğümden dolayı astrolojiyle bağdaştırılmasını yanlış buluyorum.

tabii bunlarda benim fikirlerimdir , dileyen daha detaylı araştırabilir..

11-26-2008 03:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: GEÇMİŞHAYATLARIMIZ ASTROLOJİK HARİTAMIZDA MI? - astrosohbet - 11-26-2008 03:31 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrolojik Etkilerle Uyumlanmak astrosohbet 85 78,777 09-13-2011 01:07 AM
Son Mesaj: Félicé
  GEÇMİŞ YILLARA AİT EZAN VAKİTLERİ miray 10 89,694 02-08-2010 08:14 PM
Son Mesaj: NinMeSarRa_

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir