Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burçlar Zamanla Değişir Mi?
Yazar Mesaj
sundancer Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Burçlar Zamanla Değişir Mi?
vuslat Yazılan:
ayşe Yazılan:
blackdeaths Yazılan:peki bizim hayata bakış açımız çevremizdeki diğer burçlara bağlı olarak değişir mi?yani biriyle uzun süre arkadaşlık etmek yada ona benzer etkenler etkili olur mu... çevremizdekilerin özelliğinimi taşırız burç olarak?:gülücük)

bence kısa süreli olur o değişim.yani biz öle sanarız yada çaba ssarfederiz uyum göstermek adına ama bi gün bi yerde "bu ben değilimm "die patlarız.
bu yüzden ortak paydası olan insanlar daha uzun vadede bir arada kalırlar..

ben asıl şunu merak ediorum. örneğin oğlumu 22 temmuzda saat 5 de dünyaya getirdim sezeryanla.oysa bi gün daha bekleseydim kii bekleyebilirdim bi acelemiz yoktu ikimizinde 23 temmuz arslan olucakdı.
erkek olarak hassas bi karakterde olmasından yana şimdi keşke diorum aslan doğursaydım?
bu duurmda ben belirlemiş olmuyomuyum ?

merhaba benim oğlumda 22 temmuz 2002 li saat 23 20 sizin oğlunuzla aynı gün doğmuşlar benim oğlum aslan değil ama aslan burcunun özelliklerini taşıyor kaç tane evi var aslanda marsıda aslanda merküriside aslanda ve acaip vücut dili var ben oğlumla gurur duyuyorum çok yetenekli sürekli çocuğunu öven anneler vardırya onlar gibi oldum ha şunuda söyliyeyim benim burcum aslan önceleri aslan burcunu okuyunca bana hiç uymuyor sanıyordum o aslanın cesur kendinden emin duruşu ,bunlar bende hiç yok sanıyordum ne zamanki kendimi geliştirmeye başlayınca çıktı ortaya aslında yezdayada katılıyorum ama sennin dediğin genelde gelişmemiş tipler ya bide açılar felan öbür etkiler de var tabi sen daha iyi bilirsin melek

cocugunuz 22 temmuzda dogmussa aslan burcudur demektir zaten değil mi??

haritam
11-09-2008 02:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Burçlar Zamanla Değişir Mi? - yükselenbaşak - 05-06-2007, 10:57 PM
Cvp: RE: Burçlar Zamanla Değişir Mi? - sundancer - 11-09-2008 02:33 PM
RE: Burçlar Zamanla Değişir Mi? - ayşe - 09-06-2007, 03:44 PM
RE: Burçlar Zamanla Değişir Mi? - ayşe - 09-06-2007, 06:50 PM
RE: Burçlar Zamanla Değişir Mi? - LUNA - 08-01-2008, 12:12 PM
RE: Burçlar Zamanla Değişir Mi? - wigo - 10-12-2008, 09:40 PM

Forum'a Git: