Değerlendir:
  • 31 Oy - 3.45 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7. Evi İlerletme - İkinci evlilik
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: RE: 7. Evi İlerletme - İkinci evlilik
veysi Yazılan:Jomaja sordugun soruya zaten cevap vermişsin...

Genel kalite olarak evlilik hep 7.evden bakilir..
Tek tek bakildiginda ise ilk es 7.ev, ikinci es 7+7:1.ev, ucuncu es 1+7:7.ev
Hic boyle bir harita incelemedim ama genel kaideler ilerletimleride boyle diyor..

Aslında yapmaya çalıştığım şey kontrol ve detaydı.aradığım şeyi tekrar yazmaya üşeniyorum onun için

Alıntı:Benim bahsettiğim kişinin birden fazla evlilik yapıp yapmayacağını belirlemek değil aslında.Ki böyle bir durumda başlangıçta ana kriterin 7. ev olacağını düşünürüm her zaman.

Bahsettiğim (aslında kimse acaba daha önce duymuşmudur diye merak ettiğim) 7. evi 3 ev ilerleterek evlilik hakkında(sırasına göre 1. 2. makara bilgi alınıp alınmayacağı idi.

Alıntı:Şimdi bu başlığı açma sebebim bikaçyerde okuduğum bir bilgi.Ama kullanılabilirliğinden pek emin değilim.Bu bilgiye göre 1. evlilik 7. evden , 2. evlilik 9. evden , 3. evlilik 11. evden.... analiz edilir.Yani mantık 3 ev ilerletme.Evleri türetmeyi daha önce görmüştük(özellikle horary de)Ama açıkçası 7. evin neden 3 ev ilerletildiğinin mantığını (şimdilik) biyerde okumadığım için , içime sinen bir bilgi değil.Yani neden özellikle 3 ev(60 lık yada sextil olma durumu) ?

Ve sabırlı olabilirsen yazımın hepsigülücük)

Not:Ki şu durumda sende yeni bir yaklaşımla geliyorsun.7.evi 7 ev ilerletmegülücük
10-13-2008 03:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: RE: 7. Evi İlerletme - İkinci evlilik - JoMaJa - 10-13-2008 03:09 PM
RE: 7. Evi İlerletme - İkinci evlilik - Derin - 03-18-2011, 04:55 PM
RE: 7. Evi İlerletme - İkinci evlilik - Derin - 03-18-2011, 05:35 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Evlilik Potansiyeli ve Eşlerle İlgili Göstergeler Derin 14 26,945 01-06-2018 10:33 PM
Son Mesaj: Laamimha

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir