Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.21 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Heath Ledger ( Batman-Kara Şovalyenin Jokeri)
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Heath Ledger ( Batman-Kara Şovalyenin Jokeri)
yezda Yazılan:ölümünü bende kışın duymuştum ama filmi izledikten sonra daha bi ilgimi çekti ve bende haritasını incelediğimde seninde gördüğün gibi sert açıları gördüm vee aynen neptün aklıma geldi...

Çok üzüldüm yaaa Allahın işine bak,bide 2.yaşında kızı vardı offffffff hayatının en çok parladığı döneminde ölümle karşılaştı ne acı...

Bu arada Bu filim bu zamana kadar yapılmış en iyi üçüncü filim olarak listelere girdi...

İzlemeyenler mutlaka izlesin diyorum...

Gelmiş geçmiş en iyi 5.sinema filmi
1. 9.1 The Shawshank Redemption (1994) 370,682
2. 9.1 The Godfather (1972) 316,405
3. 9.0 The Dark Knight (2008) 262,854
4. 9.0 The Godfather: Part II (1974) 179,317
5. 8.9 Buono, il brutto, il cattivo., Il (1966) 105,597

yezda ben bu listeleri kim belirliyor bilmiyorum ama 1 film dışında listeye pek katılamayacağımı söylemek istedim.
mel gibson'un cesur yürek filmi hem gişelerde , hemde sinemada çalışan biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim gönüllerde zirvededir bence. (özellikle erkeklerin gönüllerinde gülücük )

o listedeki shawshank hapishanesi (türkiye'de ESARETİN BEDELİ ismiyle oynadı , başrolde tim robins ve morgan freman) bana göre tüm zamanların en iyi senaryolarından birine sahip..

batman-kara şovalye'nin birazda yaşamını yitiren heath ledger etkisiyle film olarak hakettiğinden daha fazla iş yaptığını düşünüyorum.
zaten filmde oyunculuk adına h.ledger ön plana çıkmış ve jack nicholsun'u aratmayacak düzeyde iyi oynamış. ama batman'in oyuncakları (arabası , motoru vs.) onu zirveye taşımaya yetmeyecektir diye düşünüyorum.

09-12-2008 07:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Heath Ledger ( Batman-Kara Şovalyenin Jokeri) - astrosohbet - 09-12-2008 07:09 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Michael Keaton (Batman) picachu 0 2,192 08-25-2011 12:08 PM
Son Mesaj: picachu

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 3 Misafir