Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritamı Yoruma Açmak İstiyorum
Yazar Mesaj
nev_bahar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Cvp: HARİTAMI YORUMA AÇMAK İSTİYORUM.YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.
JoMaJa Yazılan:Benim haritanda dikkatimi çeken mevzular:

İlkönce nedense yabancı dil , yabancı ülkeler , yüksek eğitim yani 9.ev mevzuları dikkatimi çekti.Öncelikle eğer astrolojiyle ilgileniyorsan bence bu anlamda gelişmeye açık bir bireysin.Astroloji 9. ev konusudur ve ev çizgisinin hemen girişinde Ayın var.(8. ev gibi gözüksede 9. ev çizgisi balıkta , ay balıkta olduğu için ve çizgiyede çok yakın olduğu için 9. evde gibi inceleyeceğim)Bu arada Ay'ın yükselen yöneticisi olduğunuda unutmayalım.Yani kişisel gelişim açından 9. ev mevzuları gerçekten senin için önemli olabilir.Astrolojiye hem sezgisel hemde bilişsel olarak yatkınsın.(sudaki merkür ay üçgeni)Ayrıca imanı güçlü biri de olabilirsin.Acaba yabancı dilleri kapsayan bir iş yapıyor olabilir misin?Yapmıyorsan da yabancı dil öğrenebilirsin buna da yatkınsıngülücük

Hımm aslında çok açın yok gibi daha çok birleşmeler var.Birde haritana baktığımda aşk mevzularının senin üzerinde dönüştürücü bir etkisi olduğunu düşünüyorum.Sebepleri:

1-5. evdeki Akrepte bulunan Güneş ve Uranus(uranusaşkta idealizm de verir.)
2-4. evde bulunan Terazide yerleşmiş ve Pluto ile birleşmiş Venüs.

Aslında haritanla ilgili belirgin bir soruya yanıt vermek daha kolay olurdu.

Not:Bu arada yükselenin yengecin 27 derecesinde 15 dakikalık bir oynama yükselen burcunu değiştirir.Buda bütün yorumu değiştirir.

selamlar ve hoşgeldin...............
astroloji hakkında bilgili ve deneyimlisin galiba.
sorum çok aslında hepsine cevap verebilir misin bilemiyorumgülücük)))
evet yükselen burcum konusunda bende çok bocaladım.yezda ve yıldırım sağolsunlar.onlarada sordum.yükselenin yengeç dediler.ben aslında aslan biliyordum.belkide senin dediğin gibi 15 dakikalık oynamalarla yükselen burcum değişebiliyor.bazı site ve programlarda baktığımda da bazen aslan bazen yengeç çıkıyordu.ama yorumlarını okudum.yükselen yengeç burcu beni daha net anlatıyordu.o yüzden yükselenimin yengeç olduğuna karar verdi.yükselenim aslana görede yorumlarımı araştırdım.ama bence yengeç en doğru cevap......

gezegenler ve evler konusuna gelirsek hep uç noktalardayım.hayatımda da öyleyim.yıldırımında dediği gibi tuhaf bir akrepim galiba....şimdi benim sana sorucağım mars ve neptünü sormak istiyorum.mars yay burcunda ve 5.evin sonunda ama bazı yerlerde hem 5.evin yorumunu hemde 6.evin yorumunu okumak gerektiğini söylüyorlar.
mesela yıldırımın yorumunda
bu etkinin 5.evde olması sana oyunculuk yeteneği kazandırır. çocuklarla iletişimin iyidir çünkü onların dilinden anlarsın.

bu etkileşimin 6.evde olması sana çalışma hayatında yaratıcı fikirler , estetik bir anlayış ve azim katacaktır.
şimdi 5.evde çoçuklarla iletişimim iyi olduğunu söylüyor.öyleyimde
6.evdede yaratıcı fikirler diyor.bu özellikte bana uyuyor.
demek ki her ikisininde yorumunu kendime katmam lazım.işim zorgülücük))hepsi uç çizgilerde

mesela gene ay burcu sen söylemişsin:
ben ay burcumu balık ve 8.evde biliyordum.
8. ev gibi gözüksede 9. ev çizgisi balıkta , ay balıkta olduğu için ve çizgiyede çok yakın olduğu için 9. evde gibi inceleyeceğim)
bu arada yorumlarında doğru yabancı dile çok meraklıyımdır.kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum.
astroljiye merakımda çok vardır.ama hepsini detayına kadar öğrenmek isterim.bir de herşeyi bir anda hepsini öğrenmek isterim.merak çok vardır.
birde 5. 6. VE 7. EVLERİMİ SORMAK İSTİYORUM .ONLARDAN UÇ ÇİZGİLERDELER.HANGİLERİNİN YORUMUNU İNCELEMEM LAZIM.5. EV AKREP Mİ YAY MI
6.EV YAY MI OĞLAK MI
BİRDE EN SON 7. EV KOVAMI OĞLAK MI
Yezdayada sormuştum 7.evim hakkında 7.evim oğlakla başlıyor.kovanında bir kısmını içine alıyor demiştim.demekki 5. 6. ve 7. evlerim bu şekilde herhalde....
neyse çok soru sordum.kusura bakma.......

ڪےєνмєк ßαzєη ναzgєçмєуi ßiŁмєктiя..
Bazen...! Unutmak Gerekiyormuş UNUTANI..
нєяşєч вєиdє вαşLαя вєиdє вітєя.
06-22-2008 10:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: HARİTAMI YORUMA AÇMAK İSTİYORUM.YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM. - nev_bahar - 06-22-2008 10:31 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 72,229 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10
  Doğum haritamı yorumlar mısınız?Lütfen... alaskadangelenler 11 17,947 05-02-2015 01:25 AM
Son Mesaj: hayali01
  HARİTAMI YORUMLAYAN AŞKI BULSUN :) lamia 17 21,118 03-11-2015 12:11 PM
Son Mesaj: lamia
  Doğum haritamı Yorumlar mısınız? (Not: Bol Bol 180 ve 90 derecelik açı içerir...) dilek8855 26 34,995 02-23-2015 01:41 AM
Son Mesaj: dilek8855
  Doğum Haritama yorum istiyorum? ddmmyyy 10 17,782 12-16-2014 02:36 AM
Son Mesaj: josii
  Benimde haritamı yorumlar mısınız değerli forum arkadaşlarım :) yosunaki 1 4,348 08-22-2014 09:26 AM
Son Mesaj: yosunaki
  Benim de haritamı yorumlayabilir misiniz :) lust 8 13,893 08-20-2014 10:35 AM
Son Mesaj: yosunaki
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz ??? sonbahar96 10 18,423 07-12-2014 07:23 PM
Son Mesaj: sonbahar96
  benimde haritamı yorumlarmısınız lütfen :) Venüs* 9 11,769 07-11-2014 11:12 PM
Son Mesaj: BayanKedi
  merhabaaa doğum haritamı yorumlar mısınız ?? lütfen.. ayyengeç 4 6,435 06-24-2014 05:17 PM
Son Mesaj: milagros

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir