Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.37 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koçları Nasıl Etkilersiniz ?
Yazar Mesaj
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

RE: KOÇ'LARI NASIL ETKİLERSİNİZ?
Alya Yazılan:Herkezi kapsamaz ama çevremdeki koçlara bakınca çoğu çapkın oluyor. Biraz elindeki ile yetinmeyip başka arayışlara diğer burçlara göre daha çabuk giriyorlar.

yaa biz koçlar neymişizde benim haberim yokmuşhımm yani başta güneş burcum koç olomak üzere haritamda 4 - 5 tane koç olan biri olarak valla ne diceğimi bilmiyorum... ama dikkatimi şunlar çekti. nafiz abi demişki parfümgülücük şimdi gelelim bu konuya?? ben kendi adıma söylim parfüme veya kokuya fazla dikkat etmem. yani kullandığı parfüme değilde şuna dikkat ederim. özellikle kızların sigara kullanmasını sevmiyorum çok pis kokuyor bu dikkatimi çekiyo ve böyle görünce soğuyorum. yani pis kokmasın yeter bana çok şey istemiyorum sanırımhımm allah bana da mubarek nasıl burun vermiş anlamadım yakında ava çıkarım bilmem anlatabildim mihımm ayrıca gelelim gıdıktan öpme konusunagülücük) valla aslında hayır demem, güzel bir bayanın bunu yapmasınagülücük) gülücük) ayrıca dikkatimi çeken bir konu daha var. yaa bizim adımız çıkmış çapkın diye yapmasakta yaptı diyolar. o kadar diyorum çapkın değiliz biz kardeşim. bırak çapkın olmayı ben evde kaldım bee deşmeyin yaramı:( daha gönlümün sultanını bulamadım, pamuk prensesimi bulamadım:( neyse yaa bende evde kalanlar içi yeni bir adres açacam benim gibiler olanlar için. evde kalanlar.com nasıl ama:p tüm koçlara duyurulur lütfen bu lekeyi hep beraber temizleyelim.... ama şunu da söylemeden edemicem. bazen ne yalan söylim sizlerede hak veriyorum. ben rahat durmuyorum yaa sanırım.. yani kanım kaynıyo.. neyse koçlar iyidirler.

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
02-22-2008 03:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Koçları Nasıl Etkilersiniz ? - yükselenbaşak - 05-06-2007, 11:31 PM
RE: KOÇ'LARI NASIL ETKİLERSİNİZ? - Tarihci - 02-22-2008 03:43 AM
RE: KOÇ'LARI NASIL ETKİLERSİNİZ? - aeon - 02-22-2008, 05:49 PM
RE: KOÇ'LARI NASIL ETKİLERSİNİZ? - ginka - 06-20-2010, 03:05 PM
RE: KOÇ'LARI NASIL ETKİLERSİNİZ? - melis_bk - 08-26-2010, 03:42 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 7 Misafir