Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.76 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

çizgi film karakterlerinin burçları
Yazar Mesaj
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

çizgi film karakterlerinin burçları
herkesin çocukken izleyip çok sevdiği bir çizgi film ve de onun karakteri vardır. acaba neden seviyoruz ? tahmini olarak hangi burca benziyor sizce sevdiğiniz kahraman ? onları paylaşalım istedim.
ben şu yaşımda hala red kit izlerim, en sevdiğim odur.
at üstünde, oradan oraya giden, kök salmayan, yerleşik hayatı olmayan, karizmatik, adalet duygusu gelişmiş bir adam. yay burcu olup yükselen terazi olabilir diye düşündüm, ama çok mesafeli , sigara içiyor, çok fazla konuşmuyor ve de iltifat sevmiyor, ay koçu mu desem ay oğlağı mı desem bilmiyorum. 7.evinde de satürn olmalı hiç evlenmedi gülücük

[Resim: lucky_luke.jpg]

muppet show'uda genel olarak seviyorum , orada crazy harry vardır. is anybody say tnt diyip baammm diye tnt patlatırdı. ateş burcundan olsa gerek, bir şeyler patlatmaya bayılıyor, birde bunu bir anda yapıyor uranüsü etkin bir karakter olmalı. hatta uranüs ateş burçlarında yönetici konumda güneşiyle kavuşumda olabilir. ayı ikizler olması muhtemelen işi gücü şaka yapmak

[Resim: harry.jpg]

susam sokağından edi ve büdü var, edi bencil ve konuşkan salağa yatmayıda seviyor başak gibi de ikizler gibi de. büdü garibim, edi'nin kahrını çeken, düz birisi, melül melül bakıyor her haksızlıktan sonra, sinirlense bile içinde tutuyor balık etkisi var gibi ama balık düz değildir, düzden kastım düz mantık. o ikiliyi pek kestiremedim. haklarında gay söylentiside var bilemiyorum gülücük

[Resim: edi_budu.jpg]
04-11-2012 01:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
çizgi film karakterlerinin burçları - smoochy - 04-11-2012 01:03 AM
RE: çizgi film karakterlerinin burçları - destrudo - 04-11-2012, 11:04 AM
RE: çizgi film karakterlerinin burçları - Arkadaş - 04-11-2012, 03:19 PM
RE: çizgi film karakterlerinin burçları - Arkadaş - 04-11-2012, 03:38 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Burçları harmanlamak astrosohbet 76 95,359 01-19-2013 10:59 PM