Değerlendir:
  • 11 Oy - 2.91 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bette Davis
Yazar Mesaj
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: Bette Davis
(02-02-2012 04:54 AM)Neptunian Yazılan:  Bu çalışma kaç saatini almıştır acaba merak ediyorum gülücük

Ve gayet güzel bir iş çıkmış ortaya , tebrik ediyorum verygood

Oscar amcama benziyor diyerek heykele ismi vermesi olayını kollektif güçlerin parmağı olarak yorumluyorum.

Yani bir kişi bir fikrini hızla kitlelere kabul ettirmişse orada 3 kollektiften en az birini arayabilirsiniz ( uranüs-neptün-plüto )

Bu kişi her üç kollektiften bolca nasiplenmiş doğarken

Son paragraftaki sorunun cevabı da biraz kollektiflerin vurgusuyla alakalı birazda yükselen akrep + venüs-mars kavuşumuyla alakalı -bence-

Saat değil iki günümü aldı.koptum.w
Teşekkür ederim.
Ben Merkür Plüto karesine bağlamıştım ama demek ki diğer kollektifleri de atlamamalıyım.

(02-02-2012 11:31 AM)aeon Yazılan:  
bence , bir açıdan evet , bir açıdan hayır .
evet yük. akrep , dönüşümü dış görüşünüş üzerinde yapacaktır .
ancak , yükslen yöneticisi olarak marsa bakarsan bir nüans farkedeceksin , yükselen yöneticisi boğa gibi bir venüs burcunda + venüsle kavuşmuş.
gerçekten akrepsilikle birlikte venüsyen bir ifadesi de var. hem venüsyen hem de akrepsi tarafını açığa çıkartmayı bilmiş .
zaten mars ve venüs burçları haritasında çok ağırlıklı , yükseln akrep , yükselen yöneticisi boğada ve venüsle kavuşum , güneşi koç , ister istemez cazibeli ve çekici olmuş

Bunu da not alıyorum.Klasik yöneticileri de atlamamazlık etmeyeceğim.
02-02-2012 02:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Bette Davis - Mahinur - 02-02-2012, 12:42 AM
RE: Bette Davis - astrosohbet - 02-02-2012, 04:54 AM
RE: Bette Davis - Mahinur - 02-02-2012 02:49 PM
RE: Bette Davis - aeon - 02-02-2012, 11:31 AM
RE: Bette Davis - Arkadaş - 05-21-2012, 10:24 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir