Değerlendir:
  • 16 Oy - 4 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları
Yazar Mesaj
aphrodite Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları
(01-14-2012 01:23 AM)Neptunian Yazılan:  
(01-14-2012 01:16 AM)aphrodite Yazılan:  evet üçünü de okudum. filmini de çok merak ediyorum keşke bir an önce vizyona girse.

Güzel

ben henüz okumadım ancak okumaya niyetliyim en kısa zamanda.

birazcık anlatmanı rica etsem ?

katnis hangi burca yakın bi karakter sence, ölümler zekice kurgulanmışmı, tavsiye notun 100 üzerinden kaç olurdu ??

katniss kesinlikle oğlak. olayları o anlatıyor kitapta bu da biraz sıkıcı ama kitap genel olarak sürükleyiciydi. birinciyi almanı tavsiye ederim zaten beğenmesen de sadece meraktan 2. ve 3. kitapları okuyabilirsin. dediğim gibi bazı kısımlar sıkıcı mesela katniss peeta ve gale arasında seçim yapamıyor falan.. ben bu tür aşk ikilemlerini sevmem. katnissin de karakteri aşk yaşamaya uygun değil pek.
neyse özellikle oyunlar başladıktan sonra çok heyecanlı. 1. kitabın sonunu çok beğendim ben özellikle. ölümlerde çok değişik oluyor ama söylemeyeyim şimdi sürprizi kaçmasın 2. kitaptaki oyunun mantığına bayıldım çok zekice.
kitabı okurken gözünün önünde herşey canlanıyor zaten. o yüzden filminin çekileceğini duyunca şaşırmamıştım.
kitaba 100 üzerinden puan verirsem 85 olabilir. ama 3. kitap en fazla 70.
01-14-2012 01:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Katniss ( Jennifer Lawrence ) & Üçgen Oyunları - aphrodite - 01-14-2012 01:39 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir