Değerlendir:
  • 32 Oy - 3.47 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız...
Yazar Mesaj
destrudo
Kayıtsız

RE: 12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız...
(12-02-2011 05:40 PM)By!Ceykp Yazılan:  
(12-02-2011 05:30 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(12-02-2011 05:24 PM)By!Ceykp Yazılan:  Gördüğüm rüyaları açıklayabilecek varmı ??????
Nedir bu rüyaların aslı ...

Birinde mağarada taşların üstüne çıkıp aşağıya atlıyorduk. Fakat yükseklik 5 - 6 metre var. Neyse bir arkadaşın ayağı kaydı en son atlarken kayalara çarptı kafasını, bacağını kanattı. Ben böyle anlarda çok korkuyorum. Yanına gittik ben ölüyorum dedi...

Birkeresinde evimin balkonunda oturruyorum. Yine bir arkadaşım bize ziyarete gelmiş. Balkon demirlerine dayanıyordu. Ona bakarken birden aşağıya düştü. Nasıl olduğunu anlamadım ki !!! 5. katta oturuyoruz bu arada.
-----> Hayırrrr..! diye bağırdım arkasından. Kalbim fırlayacakmış gibi atıyordu. Bir ses geldi pattttt. Eyvaaah dedim. Aşağıya bakamadan rüya bitti. dil çýkarma

Dün akşamda 5 - 6 tane araba kazası gördüm. Ailemde karşıdan karşıya geçecekti. Ben ise onları uzaktan seyrediyordum. Neyse bir araba kaza yaptı.. diğerleride zincirleme birbirlerine girişiyorlar. Bu esnada kardeşim asvalta atladımı tam bilmiyorum 1. araba çarptı, kalkayım derken arkadan gelen arabada çarptı aðla... Annem kucağına aldı kenara getirdi, bende gittim bir baktıkki ölmüştü heralde...

Bir keresindede kılıç almıştım elime.. İşlek bir caddede kılıçla bütün insanların kafasını kesiyordum. Fakat ilginç olan hiç birisinin kafası kopmuyordu... İçlerinde tanıdıklarımda vardı... Kesildiğini görüyordum ama onlar yürümeye devam ediyordu....

gülücük bence her rüyanın bir manasının olması gerekmiyor... eğer kişi, hayal dünyası güçlüyse, kafası zaten hep karışıkça bu ve benzeri rüyaları görüyordur... Sanıyorum ki konusu ölüm olsun ya da olmasın böyle karşık rüyaları uzun z amandan beri görüyorsundur...
Görüyorum, daha vardı anlatılacak ama boşver...
Rüyalar 12. evle ilgili diyorlar...
12. evde neptün - uranüs kavuşumu var... nasıl hayallerse çok korkunç gülücük
arkadaşlarını kaybetmekten korkuyo olailir misin ? bir de marak ettim bu gördüğün rüyaların hemen ertesinde beklenmedik değişiklik haberleri alıyomusun ? yani size cahilce gelebilir belki ama ben rüyamda ne zaman babamı görsem kesin bir bitiş ve ardından bi başlangıç yaşıyorum hiç sekmiyo
12-02-2011 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: 12.evdeki gezegenler ve rüyalarınız... - ginka - 06-29-2009, 08:30 PM
RE: 12.evdeki gezegenler ve rüyalarınız... - ginka - 06-30-2009, 03:14 PM
Cvp: 12.evdeki gezegenler ve rüyalarınız... - coolhandsome - 02-02-2010, 06:41 PM
RE: 12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız... - Arkadaş - 03-30-2012, 01:39 PM
RE: 12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız... - Arkadaş - 03-30-2012, 01:43 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler body snatcher 17 32,133 03-03-2018 12:08 AM
Son Mesaj: melody
  12.evdeki mars imgeleri vivienleigh 8 14,870 06-27-2007 05:11 PM
Son Mesaj: Kurby

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir