Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum
Yazar Mesaj
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

RE: Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum
(10-04-2011 01:42 AM)gezegenjupiter Yazılan:  ay kovası ise bazı dönemler senden uzak duracaktır. sonra da kendiliğindne geri dönecek,hiç 1 şey yokmuş gibi davranacaktır. aldatmaya pek meyilli olmuyorlar genelde ama burcuna göre de değişir tabi.
bazı zamanalrdaki oldukça soğuk ve umursamaz davranışlarını görmezden gelmen gerekir. (aslında genelde öyle değiller,sadece cool takılmak hoşlanırna gidiyor, aynı şeyi sen yapınca da sinir oluyorlar,onların sürekli merak edilmek ve aranılmak gibi bir gizli istekleri var bence)
sonra da birden bire çıkıp her şeyi seninle birlikte yapmak ister, yürüyüşe çıkmak, spor izlemeye gitmek,arkadaşca takılmak gibi. onun önce arkadaşı olmalısın.
venüs oğlak da geleneksel kadın tipinden hoşlanıyor genelde, yemek yapmak filan falan. bi de statü konuları ve toplum kurallarına göre bir eş seçiyorlar , çok fazla göz önünden olmayan , sakin, çalışkan gibi.

burcu kova ay burcuda kova yükseleni yay bilemiyorum artık aldatmaya meyillimi değilmi"pek anlamadim" cool takılma konusunda doğru söyledin aynısını ben yapınca sinirlenir...sakin ve gerçekten fazla göz önünde olmayan bi kadın istediği çok doğru...teşekkürler

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-04-2011 02:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 978,050 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 74,248 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Partnerinizle Uyum Rehberi yezda 103 129,042 11-10-2010 07:51 PM
Son Mesaj: Kıvılcım

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 7 Misafir