Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz?
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: hangi ev sistemini kullanmayı tercih ediyorsunuz?
Terazi bakış açısımı, yoksa mantıksal verileri tercih etmek mi artık tam olarak ifade edemezsem de, whole şu ana kadar yapmış olduğum tüm çalışmalarda sorunsuz bir şekilde çalıştı, placidusta hep kafamda soru işaretleri vardı açıkçası, ama bazen ikisinin de aynı ölçüde aynı olaya dem vurduğu da çok oluyor. Yine de ben tüm burçları tercih ediyorum, açıkçası yükselen itibarı ile her eve bir burç düşmesi çok daha mantıklı geliyor bana. Kaldı ki, bu sistem dünyanın her yerinde aynı performansı gösterecektir, ne bileyim git orada şunu kullan, yok doğu da bunu kullan, yani bunlar mantığıma ters ve güven zedeleyici olarak geliyor. Ayrıca neden ev sistemlerinde illa bir karmaşa olması aranılıyor ki, bir kaç burcun birleştiği evler sırf 10 ev takıntısı yüzünden çoğunlukla böyle irdelenmiş.
11-11-2010 11:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: hangi ev sistemini kullanmayı tercih ediyorsunuz? - Venüs - 11-11-2010 11:51 AM
RE: hangi ev sistemini kullanmayı tercih ediyorsunuz? - marskovası - 03-04-2011, 02:29 AM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-26-2011, 11:45 PM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-28-2011, 04:11 PM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-28-2011, 08:20 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir