Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.95 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız haritasında onuncu evin önemi
Yazar Mesaj
Mercan Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi
çok teşekkürler Nin.Me.Sar.Ra çiçek

Aslan mı akrep mi bende daha baskın diye düşündüm...ki sizin mesajınıza dek aslan burcu özelliklerinden hiç birini barındırmadığımı düşünürdüm.

Mesela Aslan gibi kendime güvenmiyorum, Akrep gibi iç sesime güvenirim ama başkalarına yapılan haksızlıklar karşısında tepkisiz kalamayışım Aslan burcu etkisindenmiş.Bu beni şaşırttı neptümden kaynaklanıyordur diye düşünüyordum. Aslan öfesi ile Akrebin öfkesinin çok farklı olduğu kesin. İkisinide deneyimlediğim söylenebilir. Bu bilgiler çok şeyi açıkladı aslında benzerlikler olsada çok farklılar tıpkı benim farklı tepkiler verişim gibi.

Akrebin olumsuz özeliklerini taşımak zor, öfkelendiğimde kotrollümü kazanana dek başka biri oluyorum öfkem kolay geçmez ama intikam duygum yoktur. Öfkeliyken sürekli agresif biriyimdir hıncımıda karşı taraftan çıkarırım iğneleyici sözler ve bakışlar en sık kullandığım silahlarım gülücük ama asla planlı bir intikamcı olmadım eğer bilerek isteyek intikam duygusuyla bir eylemde bulunsam balık tarafım kesim vicdan azabından ölmemize karar verirdi. gülücük

Başarı konusunda akrep gibi sessiz ilerlediğim doğru. Yeni başlayacağım bir eğitim programını bile mümkün olsa en yakınımdakilere söylemeyeceğim sonrasında ise benim kendimden beklenmediğim bir böbürlenme halide gelişiyor ki sanki ruhum bedenimden çıkıp kendi kendimi seyrediyorum bu kim diye...

Bana zor çalkantılı bir ruh hali yaşatsa da çevreme tesir edecek kadar baskın bir akrep burcu olmadığım için şükrediyorum. Beni endişelendiren ise 30 yaşına yaklaşana dek akrep özelliklerini hiç göstermezken sonrasında belirginleşmeye başlaması akrep tesiri bu şekilde yükselmeye devam edecekse acilen önlem almak lazım gülücük

11-06-2010 03:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi - Venüs - 07-11-2010, 06:10 PM
RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi - Aquar - 07-10-2010, 05:33 PM
RE: Yıldız haritasında onuncu evin önemi - Mercan - 11-06-2010 03:45 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 4 Misafir