Değerlendir:
  • 65 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juno ve Kadersel Eş
Yazar Mesaj
ayse Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Juno ve Kadersel Eş
VERTIGO :Vucudun dengesını kaybetmesi dir.Orta kulakta sıvı olup beyne gıden sınırlerı etkılemesıdır.Feci baş donmesı yapar, kalabalıklar ve gurultulu yerlerde bulunmamam lazım.Ewet kolay hasta olmam.Allerji genetik oluyor.Annemdede var :(

http://img519.imageshack.us/img519/7857/...sehp80.gif
08-03-2009 12:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Juno ve Kadersel Eş
plutonik Yazılan:--------------------------------------------------------------------------------
junonun mars ve satürn gibi gezegenlerle birleşmesi nasıl bir yorum getirir?özellikle baktığım çoğu yerde mars gezegeninin birleşim yapması zararlı sayılıyor...bu juno için de böyle mi...sevgiler...gelsin bakalım yorumlar)

sevgili plutonik,biz zararlı demiyelimde biraz zorlu diyelim buna gözkýrpma
marsla kavuşum halinde olması,eşinle çatışma yaşayabilirsin,eşinin cesur,bağımsız,enerjik olmasını isteyebilirsin.,Evlilikte önemli olan eşitlik,sadakat gibi konularda sen daha fazla çaba sarfedebilirsin.Saturnla kavuşum halinde olması ise,Senden büyük yada biraz sert biri olabilir,kararlı,fazla romantik olmayan biri olabilir
09-21-2009 07:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

plutonik Yazılan:çok teşekkür ederim yorumun için sevgili simurg...böyle kişiliklere çekildiğim doğru...canıma susuyorum herhaldegülücük))ama benden büyük biri olması ihtimali beni oldukça düşündürdü,gerisi uyuyor gerçekten...

rica ederim plutonik, e o zaman dikkatli ol diyelim gülücük)

sadece yaş bakımından büyük olarak düşünme bu otoriter biri de olabilir,ciddi,hırslı,fazla romatik olmayan biri olabilirverygood
09-21-2009 08:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Valde_Amor Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

KoçAslanı Yazılan:juno venüs kavuşumum vardı orbları hatırlamıyorum ama ikiside balıkta yani.

Venüs'le kavuşum iyi bir görünüm. Önümüzdeki aylarda Jüpiter, bu ikilinin üzerinden transit ettiğinde neler yaşayacaksınız merak ettim doğrusu gülücük
09-22-2009 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Cvp: Juno ve Kadersel Eş
zeytin Yazılan:bende juno yay da 10. evde, vesta da yayda ama 11.evde
eşimde juno yengeçte 3. evde ama sınıra çok yakın.saati konusunda da emin değiliz.
ayrıca eşim 21 kasım akrep burcu olup,yay a da çok yakın.
nasıl yorum yapıcam bilemedim.
açılaramı bakayım,kavuşumlaramı
yani şöylemi oluyor: ben yay özelliklerini isterim eşimde
eşim ise yengeç özelliklerini

Eğer doğum saati net değilse açılarına bakman daha iyi olur verygood
12-01-2009 07:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
walkytalky Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Juno ve Kadersel Eş
müthiş bir yazı ya.hepsi uyuyor bana.gülücükeşim yabancı benim onun junosu 9.evde koçta ve eşim türkiye'ye tatile geldiğinde tanışmıştık.benim junom'da 10.evde akrep'te.iş olanağımı eşim sayesinde buldum yurt dışında.benim güneşim koç,onun güneşi ise akrep.gülücük ve sanırım araştıdığım kadarı ile vertex de bağlantılı ilişkilerde.benim vertex aslanda 7.evde yükselenim oğlak,onun vertex oğlakta ve yükseleni aslangülücük5.evde.hepsi uyuyor bize.Ayrıca benim ayım ve onun güneşi aynı,onun ayı ilede benim yükselenim aynı ve benim güneşim ile onun yükseleni üçgen yapmış,ben koç,eşim aslan.

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=35&y=17

sun:aries moon:scorpio:asc capricorn.
12-23-2009 03:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(02-01-2010 08:27 AM)linden_flowers Yazılan:  
(01-26-2010 12:53 AM)Serena Yazılan:  juno'm 5. evde terazide yer almakta. sanatçı kişilikli, sosyal ve diplomatik bir erkeğe işaret ediyor. daha bugün diyordum, kaba saba mars potansiyelli erkekler görmekten usandım diye.. belki de doğrudur bu juno muhabbetiutandım:D

ask juno muhabbeti..
belki de doğrudur kim bilebilir ki...
fakat senin haritanda Serena, bir hayli çıkık ve göze çarpan bir juno var. 11. evdeki mars-venüs kavuşumuna tam karşıt. uranüsten de sekstil alıyor. ilişkiler oldukça hareketli. yoğun bir juno. (ve bir de 12. evdeki chironla üçgen.)
ama tabi juno karşıtta olduğu için kaba saba mars potansiyeli ile karşılaşıyor olmalısın kimi zaman. o da aslında venüsle marsın koç burcunda kavuşum yapmasından ileri gelen aşırı abartılı koç enerjisinden kaynaklanıyor olmalı.
bu yoğun karşıtlığı şöyle yorumlayabiliriz; ilişkilerde bir güç mücadelesi, uzlaşmalara karşı bir direnç ve sosyal çatışmalar olabilir. kıskançlık, sahip olma egoları seni yıldırıyor olmalı ve bu nedenle göreneksel evlilik anlayışına karşı çıkışlar da var. hem çok aktif, eğlenceli ve çekici, hem de çok tehlikeli ve fazla başına buyruk bir junon var. bunun için dikkat etmelisin. özgürlük mücadelelerine neden olacak ilişkilerin havası da oldukça yoğun çünkü. aşk bir savaş alanı mı yoksa evlilik aşkı öldürüyor mu yoksa herşey cinsellik mi gibi sorguların olabilir.
12. evdeki chiron etkisi ise ilişkilerle ilgili bir önsezi gibi. ilişkiler konusunda dierlerine yardımcı olacağın durumlar. bir nevi ilişki doktoru. ve yukarıdaki sert koç etkilerinin ilacı bu chiron üçgeni olmuş diyebiliriz junon için. çünkü sen kendi ilişkinin ve partnerinin de doktorusun aynı zamanda. tedavi etmeyi biliyorsun.. tedaviye ihtiyacı olanları kendine çekiyor ve durumları iyileştirdikten sonra da sıkılıyor musn yoksa? kim bilebilir utandım

gerçekten bu kadar doğru olur..
çok çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için gülücük

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
02-01-2010 05:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-02-2010 12:31 PM)miyase Yazılan:  Benim (yayda 10. evdeki) Juno ay ile kavusum yapmis. Bunun anlami ne olabilir?

sevgili miyase,
10. evde ve yay burcunda yer alan juno bana soracak olursan çevresinde popüler olan, tanınmış, başarılı , kariyer sahibi bir eş ihtiyacına işaret ediyor olabilir. yönetici jüpiter de 9. evde yer almakta. bu kişi çok seyahat eden bir seyyah olabilir, felsefi ve ya akademik alanda ün yapmış biri ve ya yabancı uyruklu ama kesinlikle bünyesinde yoğun olarak '' jüpiteryan özellikler '' taşıyan biri olabilir. ay ile kavuşum yapmış olması, ilişkindeki yoğun duygusal ihtiyaçlarını öngörüyor olabilir.
senin ruh eşin ; duygularına ve duygusal ihtiyaçlarına yoğun biçimde etki edebilen,felsefi yönü gelişmiş, zeki, evrensel düşünebilen, seyahat ve yabancı kültürlerle bir şekilde ilintisi olan biri gibi görünüyor gülücük

02-02-2010 03:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(02-02-2010 03:14 PM)Almira Yazılan:  benim junom terazide ayla iyi açısı var banada yorum yapabilirmisiniz arkadaşlar ....

sevgili almira , birbirine çok benzeyen juno yerleşimlerine sahibiz gülücük
juno'n 7. evde ve terazi burcunda yer alıyor. ölçülü, nazik, sanatsal yönü gelişmiş, seni ve ilişkinizi hayatının odak merkezine alabilen, sosyal, tatlı dilli , kavgadan gürültüden çok hoşlanmayan bir erkek senin ruh eşin olabilir.
yönetici gezegen venüs ise 11. evde yer almakta ve jüpiterle kavuşumda.
bu erkekle sosyal bir ortamda tanışabilirsin, bu kişinin sosyal yönünden/aktivitelerinden etkilenebilirsin. ve mutlaka olmazsa olmaz ; senin ruh eşin aynı zamanda senin arkadaşın da olmalıdır gülücük

02-02-2010 03:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(02-02-2010 03:13 PM)Serena Yazılan:  
(02-02-2010 12:31 PM)miyase Yazılan:  Benim (yayda 10. evdeki) Juno ay ile kavusum yapmis. Bunun anlami ne olabilir?

sevgili miyase,
10. evde ve yay burcunda yer alan juno bana soracak olursan çevresinde popüler olan, tanınmış, başarılı , kariyer sahibi bir eş ihtiyacına işaret ediyor olabilir. yönetici jüpiter de 9. evde yer almakta. bu kişi çok seyahat eden bir seyyah olabilir, felsefi ve ya akademik alanda ün yapmış biri ve ya yabancı uyruklu ama kesinlikle bünyesinde yoğun olarak '' jüpiteryan özellikler '' taşıyan biri olabilir. ay ile kavuşum yapmış olması, ilişkindeki yoğun duygusal ihtiyaçlarını öngörüyor olabilir.
senin ruh eşin ; duygularına ve duygusal ihtiyaçlarına yoğun biçimde etki edebilen,felsefi yönü gelişmiş, zeki, evrensel düşünebilen, seyahat ve yabancı kültürlerle bir şekilde ilintisi olan biri gibi görünüyor gülücük

Cok tesekkur ederim gülücük Sanirim mars ile kareside sinirli olabilecegini soyluyor.

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
02-02-2010 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Juno Karakter Haritası (Juno Persona Chart ) BayanKararsız 0 40,181 01-12-2020 02:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Juno Evlerde Angel 31 69,164 04-18-2019 11:49 PM
Son Mesaj: Minais
  Juno Burçlarda Angel 19 60,584 05-08-2018 06:41 PM
Son Mesaj: Libra
  Juno açıları Yakamoz 4 189,271 02-21-2017 02:11 PM
Son Mesaj: dilek8855

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir