Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Bradgelina Boşanması - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Oyunculuk (/forumdisplay.php?fid=249)
+---- Konu: Bradgelina Boşanması (/showthread.php?tid=6478)

Bradgelina Boşanması - Libra - 09-21-2016 09:10 PM

Uranüs Pluton karesinin etkisiyle oldukça mücadeleli yıllar geçirmiş olabilirler.
Kompozit haritalarında Venüs'ün dönüşü ve transit Uranüs'e karşıtı dikkat çekici.

Boşanma davası açıldığı günün haritası ile Angelina Jolie'nin haritası
[Resim: 1NpOQA.jpg]

Boşanma davası açıldığı günün haritası ile Brad Pitt'in doğum haritası
[Resim: znGo6j.jpg]

Bradgelina'nın haritası
[Resim: VEQWov.jpg]

Analizlerinizi bekliyorum. utangaç

RE: Bradgelina Boşanması - dilek8855 - 09-21-2016 11:47 PM

Angelinacimin basligindada demistim.. gülücük tr uranus venus zitligini tetiklemesi basli basina bosanma isaretlerinden birisidir.. cunku 2 tarafta ozgurlesmek ve degismek istiyor.. sadece birisinde olsa belki bosanmanin bahsi bile gecmezdi ama 2 taraftads bu istek olunca ipler kopmus belliki...

Bu yil zaten gidicilermis bence mars gelmis ve birinin gunesinde bitinin merkurune zit yapip onlari harekete gecirmis..

RE: Bradgelina Boşanması - dilek8855 - 09-21-2016 11:53 PM

Oooo kompozitte 25 derece imis venus.. baya baya belliymis birisi soyle adam akilli incelese kesin bilirdi..

Kompozitin aldigi tr cok onemli. Kendimden ornek.. mars 23 derecede 6 haziranda eski yengecle kavga ettigimizde mars aslan boga arasindaki ay mars karesini tetiklemisti..

Iliskinin baslangicida saturn gecen yil 27 aralikta 10 derecedeyken venus saturn ucgenine baglanti kurmasiyla baslamisti...

Simdide 10 derecede ben sallamiyorum ama bon bon bakip duruyor kac gundur.. bitmis iliskide bile etkisi oluyo demekki..

RE: Bradgelina Boşanması - Libra - 09-22-2016 12:00 AM

Yorumların için teşekkür ederim Aklına geldikçe bir şeyleri fark ettikçe yaz gülücük

RE: Bradgelina Boşanması - say24 - 09-22-2016 09:32 AM

Bir ara ayrılıp barışıyorlardı ama bu sefer kesin bir bitiş görünüyor. Evet haritaları gerçekten güzel değildi hatta nasıl bu kadar uzun süre birlikte oldular anlam verememiştim zira Pitt'in eski eşi Aniston'la haritası çok iyi güçlü yerleşimler açılar vardı.

Balık burcundaki Ay tutulması Brad Pitt'in 4. evine düşüyor. Tr. Uranüs her ikisinin de Venüslerine ve kompozit Venüs'e olumsuz açı yapmakta. Evlilik bitecek ve geri dönüşü olmayacağı düşüncesindeyim