Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri - dilek8855 - 05-22-2016 09:57 PM

(05-15-2016 10:09 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Kullanıcı adımdaki Aquarius'tan sanırım ayrıldım ama bugüne kadar kavga-gürültü,ayrılıp-barışmak pek eksik olmadı ama hiçbir zaman bu kadar katı olunmamıştı ve katı olan benim,yine de içimde barışma olabileceğine dair hisler var,rica etsem yorumlayabilir misiniz arkadaşlar?Buradan ne çıkar?Kendimce yorumladım ama farklı bakış açılarına ve daha iyi bilen insanların yorumlarına ihtiyacım var.

[Resim: EJlEyq.png]

[Resim: 1dPnp1.png]

Hani hep sinastri ucagin yakitidir.. Size iliski denilen ucagi kaldiracak yakiti verir.. Bazilari zor kalkar bazilari kolay denilir ya.. Sinastride merkurlerin uyumu onemlidir..
Burada terazi olan kisinin merkuru hem karsida marstan hemde sagda aydan kare almis.. Sen hep kavga gurultu demissin ya.. Sebebi bunlar.. Ve transitlerde onemli bana gore.. Barissaniz bile bu eylulde jupiter terziye girince sizin anlasmazliklariniz yine cig gibi buyucek...

Birde bu zorluklara ragmen haritada venus saturn zitligi ve baliktaki ay dugumu saturn kavusumu bu iliskinin evlilikten ziyade hayattan ders almak icin yani karmasini yasamak icin bi araya gelmis 2 insani vurguluyor..

Birde bi tavsiye cnm... Normalde haritalardan kadin erkek pek belli olmaz ama tahminimce terazi olan sensin.. Ve distakide karsi taraf kova.. cunku yas tahminlerini jenerasyon gezegenlerinin konumuna bakarak yaparim ve yaydaki neptunu gorunce aranizda 27 yas oldugunu hesapladim.. ( oldu ki tarihi yanlis girdiysen duzelt bi daha yorimliyim gülücük bu kadar yas farkinda iliski gercekten zordur.. tahminimce haritandaki gunes neptun karesini aktifledigi icin endiseliyim.. bayan haritasinda gunes erkegi temsil eder ve bu neptunle olumsuz acida gercekleri gorememek, kendini feda etmek, kendini acindiran insanlara aldanmaya sebep olabilir.. Bu yuzden lutfen dikkatli ol emi guzellik.. gülücük

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri - dilek8855 - 05-23-2016 10:53 PM

Sinastri yorumu yapan yok biliyorum ama belki 3 5 bisi yazilir..

Normalde 10 gun once bi ofkeyle bitirdigim iliski..

Ama suan garip bi sekilde surekli aklimda.. Ki birlikteyken cokta aklima gelmezdi..

Transitlere baktigimda 2mize de ayni tarihlerde evlilik gorunuyor..

Ama yinede tutuldum... Terzi kendi sokugunu dikemez hesabi bi yorum yapamiyorum...

Helpppp...

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri - bird - 05-23-2016 11:23 PM

(05-23-2016 10:53 PM)dilek8855 Yazılan:  Sinastri yorumu yapan yok biliyorum ama belki 3 5 bisi yazilir..

Ama suan garip bi sekilde surekli aklimda.. Ki birlikteyken cokta aklima gelmezdi..

Ama yinede tutuldum... Terzi kendi sokugunu dikemez hesabi bi yorum yapamiyorum...

Helpppp...

Sinastri olarak değil de bireysel olarak aşk ve evlilik yorumu yapar misiniz bana? 4 haziran 1995 1 : 25 kayseri

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri - BayanKararsız - 05-24-2016 12:22 AM

(05-23-2016 10:53 PM)dilek8855 Yazılan:  Sinastri yorumu yapan yok biliyorum ama belki 3 5 bisi yazilir..

Helpppp...

Ben gerçekten iyi değilim genel anlamda ilişkinizin karakteri hakkında konuşabilirim ama isterseniz yazın bilgileri deneyeyim.Ben de öfkeden bitirdim yaklaşık aynı zaman dilimleri içerisinde,haritalarımızda benzerlik olabilir mi?

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri - bird - 05-24-2016 01:04 AM

(05-24-2016 12:22 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  

Helpppp...

Ben gerçekten iyi değilim genel anlamda ilişkinizin karakteri hakkında konuşabilirim ama isterseniz yazın bilgileri deneyeyim.Ben de öfkeden bitirdim yaklaşık aynı zaman dilimleri içerisinde,haritalarımızda benzerlik olabilir mi?

Benim genel hayatımda aşk evlilik için bakar mısınız? Ozlelikle evlenecek mıyım nasıl bir evlilik ? Bunu merak ediyorum. 4 haziran 1995 1:25 kayseri

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri - dilek8855 - 05-24-2016 01:21 AM

(05-24-2016 12:22 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  

Helpppp...

Beyin firarda resmen.....
Haritayi yuklemeyi unutmusum.. simdide beceremedim ya aðla...

Haritalarimiz benziyo sende venus akrebisisin.. ikimizinde gunesi agir etki altinda.. sende uranus bende saturn...

Bnm dogum tarihim 25 kasim 1988, istanbul saat: 14.00
Onun dogum tatihi 27 haziran 1985, samsun, 12.20..

Haritada saturn carpmasi var.. ben onu terketmis oldum dogru cikti.. ama demekki gercekten bitirmemisim...

RE: Sinastri - Uyum Analizleri - dilek8855 - 05-24-2016 09:29 PM

Konu asagilara kaymis... biraz guncelleme yapayim ve bilgi vereyim.. Ben daha evvelden evlenip ayrildigim icin ailesi beni istemedi (4.evine dusen saturn..)
Hoslandi ama asik degildi.. Dedim kestim attim.. Ama simdi onun arkadasligini onunka konusmayi ( ay+merkur karsilikli agirlama) o kadar cok ozluyorum ki..
Isin ilginc tarafi ne o nede ben sosyal medyadsn birbirimizi silmedik...
Icimden kosa kosa ona gitmek geliyor Ama beni unutmasi ve benimde onu unutmam gerekiyor ama bu cok zorluyor beni.. (Ac kavusum dc karsilikli, vertex+antivertex kavusumu...)

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri - eminesen - 05-25-2016 05:46 PM

(05-24-2016 09:29 PM)dilek8855 Yazılan:  Konu asagilara kaymis... biraz guncelleme yapayim ve bilgi vereyim.. Ben daha evvelden evlenip ayrildigim icin ailesi beni istemedi (4.evine dusen saturn..)
Hoslandi ama asik degildi.. Dedim kestim attim.. Ama simdi onun arkadasligini onunka konusmayi ( ay+merkur karsilikli agirlama) o kadar cok ozluyorum ki..
Icimden kosa kosa ona gitmek geliyor Ama beni unutmasi ve benimde onu unutmam gerekiyor ama bu cok zorluyor beni.. (Ac kavusum dc karsilikli, vertex+antivertex kavusumu...)

gezegen - aks açıları ve aks kavuşumları heralde hep aklında olmasına sebep oluyor. Evlilik için terazi ve astreoidler daha fazla açı yapıyor diye okudum. Kişisel gezegenler duyguyu oluşturyor ama evlilik daha fazla... Yapılan araştırmalarda gen fazla güneşin açıları sonra juno nun açıları geliyor. Eros amor vesta gibi astreoidlerde özelikle açı olması gerekiyor vede aksların kavuşum açıları onemli.

Peki onun transitlerine baktınmı?

Birde evlilik zamanını neye göre söyleyebilirsin?
7. ev lorduna olan açılar mı?

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri - dilek8855 - 05-25-2016 11:43 PM

(05-25-2016 05:46 PM)eminesen Yazılan:  
(05-24-2016 09:29 PM)dilek8855 Yazılan:  Konu asagilara kaymis... biraz guncelleme yapayim ve bilgi vereyim.. Ben daha evvelden evlenip ayrildigim icin ailesi beni istemedi (4.evine dusen saturn..)

gezegen - aks açıları ve aks kavuşumları heralde hep aklında olmasına sebep oluyor. Evlilik için terazi ve astreoidler daha fazla açı yapıyor diye okudum. Kişisel gezegenler duyguyu oluşturyor ama evlilik daha fazla... Yapılan araştırmalarda gen fazla güneşin açıları sonra juno nun açıları geliyor. Eros amor vesta gibi astreoidlerde özelikle açı olması gerekiyor vede aksların kavuşum açıları onemli.

Peki onun transitlerine baktınmı?

Birde evlilik zamanını neye göre söyleyebilirsin?
7. ev lorduna olan açılar mı?

not: bugün 0 derece merkürümün üstünde retro mars ve karşısında venüs var... dokunsalar ağlayacak haldeyim yani.... :(

evet güzelim ac yükselen ve dc alçalan kavuşumları çok önemlidir. dahası ikimizinde alçalan kavuşum vertex olduğu için üstüne vertexlerde zıt.. baya manyetik birşeydi yani...
evlilik için batı astrolojiside satürn yada ay düğümlerine bakılıyor okuduğum ve genelde gördüğüm...

ama sonuçta o astroidlerde orda süs diye buunmuyor.. bildiklerini paylaşırsan sevinirim..

onun transitlerine ben sürekli baktım zaten... hatta onada derdim hatta ya aynı günlerde evlenicez yada sonunda bana kalacaksın derdim.. bi sonraki msjda transtileri uzun uzun anlatıcam..

bu arada sinastride altta...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&gm=a1&nhor=2&nho2=1&btyp=61&mth=gw&sday=25&smon=5&syr=2016&hsy=-1&zodiac=trop&ayanam=0&helgeo=geo&rs=0&add=18&add=19&add=20&add=22&add=12&add=13&add=14&add=15&orbp=&ast=1221%2C16%2C+433%2C

çok güzel açlarda var ay güneş kavuşumu, ay venüs kavuşumu gibi..
bir yandan karşılıklı mars neptün karesi, günş mars karesi gibi aşırı olumsuz açılarda var...

RE: Sinastri - Uyum Analizleri - dilek8855 - 05-26-2016 12:24 AM

kendi evlilik tarihimden örnek vererek anlatıcam...

7.ev de önemli ama asıl esas olan içsel gezegenlerimiz, güeş+ay+venüs+merkür+mars' ın önemli transitler alması...
bazı astrologlar acayiip hesaplamalar falan vermiş ama demet hoşmen sitesinde en önemli belirteç transitler demişti ve ben bir sürü arkadaşımda transitlerin önemini gördüm...

25 eylül 2011, saat:15:50, yer istanbul...

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwHkZGR5BQtkAQNjZQNjBGV5AQVe...QRjBGV5AQV]

haritada gördülüğü üzere hareketli bir dönem olacağı için bol bol açı olmalı..
kadın haritasında erkeği güneş ve mars temsil ettiği için jüpiter ve ötesi olan ağır gezegenlerden önemli traansit almalı...

bu arada transitlerin etkiside önemli! dikkat ettiyseniz bende hiç satürn etkisi yok! yani kalıcı bir değişim yok demek aksine, 28 derece kovadaki transit neptün güneşime ve merkürüme kare... neptün etkisi demek yani aldanmak... gerçektende daha nişanlıyken herşeyin farkındaydım ama hiç birşey yapamıyordum aklım gitmişti doğru dürüst düşünemiyordum resmen...

bir diğer ağır transit... tr plüto, natal marsıma 4,54 dereceye 4,39 derece çok keskin bir kare!
plüto baskı şiddet, güç savaşı... marsta benim hayattaki gücüm ve hayatımdaki erkek profilleri... bnm melek babam o dönem resmen canavar kesilmişti ve kurumuş yuvayımı yıkacaksın sen diye, nerdeyse döverek zorla evlendirmişti ve dahası eski eş bile başımda bir anda aslan kral kesildi... bense bildiğin köle gibiydim güçsüz ezik pasif bişi oluvermiştim...

ve yine diğer bir transit.. uranüs.. aykırılık, hız ve ani değişklikler...
evdeki anne baskısına dayanamayıp ani bir kararla, görücü usulü gittim görüştüm.. Sonrası ailemin baskısı ve karşı tarafında oldu bittiye getirmesiyle 5 ay sonra kendimi nikah masasında buldum..

şimdi bu transitlerde ne eksik? jüpiter, şans kısmet ve satürn kalıcılık...
evleneceğinizz gündeki transit ypan gezegenin iyicil olması yada bnm gibi kötücül olması çok şey değiştirir arkadaşlar... :(