Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Armedas - 04-12-2015 04:18 PM

Lion kendi bildiğini uygula en doğrusu budur, astrolojiyi öğrenmek bilmek için mi ilgileniyorsun? yoksa astrolojiyle birşeyleri öğrenmek bilmek istiyorsun? bu soruyu sormak yolunu belirler..
Astroloji astrolojidir, sinastri sinastridir horary horaydir, aslolan o çarkı o haritayı doğru çalıştırmak okumak ve yorumlayabilmek ten geçer..bu da yıllar yıllar tecrübeyle araştırmak kılavuz insanları dinlemek, analiz etmek, beslemek ve sağlam doğru içgüdü ile olur.Astroloji Sinastri doğru eller de amacına doğru hizmet eder. yanılma payı hata payı göz önüne alarak ki bu okuyandan kaynaklanır mutlaka olur, yine de yıllardır işin içindeyim nerde kaçırdığımız birşey var diye günlerce haftalarca tek bir harita üzerin den çalışma yapmışlığım çoktur sinastri amacına hizmet etmedi demiyorum. Astroloji derya deniz, bilmeyenin elinde bıçak,bilenin elinde anahtar olur ;) herkes kendine uygunu alır uygular ancak karşıda ki kişiye zarar vermeden,çünki yalnış bir fikir o kişinin vebalini almaya girer.. horary ile yaptığımız çalışmalarda ki ben fazla rağbet etmem hocalarımla yanılma payının daha fazla olduğunu tecrübelerle sabitledim ama sende doğru çalışır eyvallah.Bu benim görüşüm..gülücük kal sağlıcakla..

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - eminesen - 04-12-2015 09:20 PM

Armedas peki barışmaktan ziyade evlilik öngören açılara baksan... Bence daha kesin sonuc verir.... Çünkü evliliğin çemberi daha dar olur... İlişkide süre tahmin etmek daha zor diye düşünüyourm..

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - eminesen - 04-12-2015 09:26 PM

Sonunda başardım dansyi gülücük)...
3 sene sonunda evlilik aşamasında ayrıldığım kişi ile haritamız...

[Resim: P5yoMO.gif]

Buda 13 sene önce ilk aşkım şimdi yeni yeni görüşüyoruz ama 2 hafta önce basit bir sebepten görüşmüyoruz... Sizce hanigisi daha mantıklı yada tutarlı evlilik için... ???

[Resim: RJWV0n.gif]

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - Nesil_sy - 05-18-2015 11:41 PM

Merhaba arkadaşlar
Forumu yeni keşfetmiş Olduğum için hayret ediyorum kendime simdi-kızdım

Benim için çok önemli. Rica etsem yorumlar mısınız?

Benim 09/10/1984 05:35 İstanbul erkek Arkadaşımın 05/05/1982 17:00 Irak Bağdat

doğum haritasında evlilik yaşı belli mi - glshcmr07 - 01-08-2016 05:19 AM

Merhabalar, siteye yeni üye oldum ve şimdiye kadar niye keşfetmediğim konusunda kendime kızdım. İnternetten öğrendiğim bilgilerle doğum haritamı yorumlamaya çalışıyorum ama çok sağlıklı olmuyor. Benim için doğrum haritamı inceler misiniz?
özellikle evlilik ve iş konusu

RE: doğum haritasında evlilik yaşı belli mi - aphrodite - 02-18-2016 01:23 AM

Hayır evlilik yaşını söylemez. 7. evde bulunan gezegene göre evliliğin geç mi erken mi ani mi olacağını söyleyebilir ama tabii bütün haritaya bakmak gerekir. Linkini koyduğunuz harita açılmıyor.

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - mashameral - 02-27-2016 03:38 AM

(09-29-2008 02:40 AM)Jupiter Yazılan:  öncelikle şunu söyleyim erkek tarafının zor bir kşiliği olabilir.

hem güneş-Ay-plüto T-Karesi hemde merkür-mars , venüs-mars kareleri onun gerilimli bir karakteri olduğuna işarettir diyebiliriz.

aranızda oldukça gerilimli açılar görünüyor ki sanırım sende bunun farkındasın.

senin jüpiterin , O'nun marsıyla kavuşum yapıyor ;

jüpiter dokunduğu gezegenin genişlemesini , büyümesini sağlar. yapı itibariyle pozitiflik ve iyimserlik katar.
basit bir açıklama olarak , senin jüpiterinin O'nun marsını coşturduğu gülücük yorumunu yapabiliriz. onun marsı , merkür-venüs kavuşumuyla KARE açı yaptığından , senin jüpiterinde onun merkür-venüs ikilisine KARE açı yapacaktır ve onun gerek sinir sisitemi gerekse tutku anlamında artan bir potansiyeli olacaktır seninle birlikteyken.
bu etki sebebiyle bazen ilişkiniz gülük gülistanlık olup ayaklarınız yerden kesilebilir bazende tartışma gerilim sahneleri abartılı sonuçlar doğurabilir. kısacası ilişkinizde DENGE sorunu sözkonusu olabilir.

O'nun satürnü , senin güneş-merkür kavuşumunun üzerinde ;

satürn kısıtlama getirir bunu duymuşsundur. senin güneş-Ay zıt açını etkileyen bir satürne sahip. kısaca duygusal tatmini bulman zor ama satürnün yapıştırıcı etkisiyle ayrılman da zor olabilir.

senin venüs-mars kavuşumun , onun Güneşiyle ZIT açı yapıyor ;

yine sürtüşmeleri ve zıtlaşmayı arttıracak olan bu etkileşimde , karşılıklı çekim oldukça yüksek olmalı çünkü zıtlar birbirini çeker prensibini hatırlayalım..

özetle ; genelde sert etkileşimlerin olduğu bu tür ilişkilerde , işler akışına bırakılırsa huzur ve uyumu bulmak zor olacaktır..
öyleyse yapılması gereken her iki tarafında , oturup bu zıtlıklarını uzun uzun konuşmak , mümkünse orta yolda buluşma seçeneklerini tartışmak ve HOŞGÖRÜ esasına göre kararlar verip , HOŞGÖRÜ esasına göre bu ilişkiyi yürütmelerini öneririm.
HOŞGÖRÜNÜN olduğu her ilişki , en zor etkileşimlerin bile üstesinden gelecektir.
tabii HOŞGÖRÜ içinde , sabır gerekiyor , istek gerekiyor , istemek içinse gerçekten sevmek gerekiyor..

mutluluklar efendim melek
14 Mayıs 1997 10 30 kocaeli partnerim 18 eylül 1997 bakabirmisin

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - mashameral - 02-27-2016 05:41 PM

Hadi ama

RE: doğum haritasında evlilik yaşı belli mi - aycell - 03-04-2016 03:29 PM

merhaba arkadaşlar, sitede çok yeniyim, doğru yere mi yazıyorum onu dahi bilmiyorum, astrolojiye meraklıyım ama çok fazla bilgim yok, ben küçük yaşta bir evlilik yaptım ve çok kısa sürede boşandım ve şu an yaşım 38 tekrar bir evlilik yaşar mıyım çok merak ediyorum :( mutlu huzurlu bir yuvam ve benim de bir bebişim olur mu şu hayatta yoksa boşuna mı hayal kuruyorum, kurduğum hayallerin içinde kendi kendime hayal kırıklıkları yaşıyorum. bu konu da birisi yok mudur bana yardımcı olabilecek :( doğu tarihim 25.08.1977 istanbul 07.00 bu mübarek günün hatırına :(

RE: SEVDİĞİM BİR KIZ VAR - MetehanB - 03-07-2016 02:59 AM

Çok teşekkürler. Ama tutmadı pek agresif kızları sevmem. Peki sizce bu kızı etkilemek için ne yapmalıyım