Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - dilek8855 - 04-11-2015 05:02 PM

(04-11-2015 04:54 PM)dilek8855 Yazılan:  @armenas

Saturn carpmasindan kastim saturn ve siron arasindaki aciydi. Dikkatli bakinca genis bir orblada olsa onun saturnu senin sironuna acisi var gibi gorunuyor... ama sen bu isin egitimini almissin bnm gibi forum koselerinde okuyan birisi degilsin o yuzden senin goruslerin daha onemli gülücük

Adam kolay kolay birakmaz derken haklisin onun saturnu haritada cok etkin. Haritada gorunenden ote senin ay ve merkurunede acisi var. Iliskiye cok bagli biriymis gercekten.. gülücük

Bnm nacizane bilgim sizi ayriran yine saturn transiti ama davidsona gore degil sinastrideki sironuna 180 derece aci yapmasi ve senin venusune kavusum yapmasi tetiklemis... yani o seni terkediyor.. ve sen saturn sinavina girmissin..

Ama saturn suan retroda ve tekrar duz hareketine gecmesi zaman alacak.. 3 4 ay daha beklemeniz gerekebilir..

Onun harici evlilik konusunda davidson haritasina gore bende evlilik onermek istiyorum.. saturn carpmasinda ayrilik harici once olecek kisiyide gosterebilecegini dusunuyorun cunku ecevitlerin sinastrisinde bulent ecevit ilk vefat eden kisi olmustu...

Neyse davidsonda gunes ve saturn baglantisi baglanrisi varsa kare ve ters aci bile olsa evlilik goruluyormus.. cok orneklerini gormustum nette hatta 5.evde cocugun cinsiyeti oluyormus..

Zaten sizin davidsonunuzdada saturn cok aktifmis gülücük

Hani sapik ve cirkef bir adam diye bahsettigim kisiyle olan davidson haritamizda ayin saturn uranus neptun kare acilari vardi. Ve ayrilik sebebimiz aldatma oldu...

Sizdede negatif acilar cogunlukla... Ama aldatma degilde daha farkli bir tarzda.. Nasil desem sizde bir duygusuzluk ve bir inatlasma var sanki.. 10.evdeki saturne bakinca disardan cok sarsilmaz bir goruntunuz var ama iceride cok uyusmazliklariniz dusunce farkliliklariniz var gibi... gunes ve ay ters acida.. hissedilenle oz farkli.. neptun yine gunes ve aya ters acida.. hayal kirikliklari ve yanlis anlasilmalar... ay ve merkur zit acisida direk iletisim sorunu...

felaket tellali gibi konustum ama suda var.. haritalar hep cift tarafli calisir! Hem iyi yonler hemde kotu yonler ortaya koyar.. umarum saturnun tekrar 3 derece duz hareketine gectiginde davidsonunuzdaki saturnu aktif ettiginde tekrar bir araya gelirsiniz... gülücük

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - Armedas - 04-11-2015 05:31 PM

Gayet doğru görmüşsün ellerine sağlık ;) güzel okumuşsun,
evet zaten yükselen yay olması ortak haritamız da bu kişilerden birinin ikinci evlilik olacağını ve yalan aldatma görülebileceği gerçektir (bu işi bilsek haritada en başından beri görsem de biz bile gerçeklerden kaçamıyoruz) harita illa yaşatır bir gün.Bizde de durum bu oldu zaten ayrılık nedenimiz gülücük ancak sevgi çok yoğun şuan inat olan taraf ta o..ancak sevgisin den şüphem yok bende az değilim tutamadım dilimi ;)
Felaket tellallığı değil tabiki de okuyabildiğini söylemişsin ;)

Ortak sinastri de Şiron-neptün trine olması ve şironun venüse 4 nokta artarak açı yapması benim gözlemlediğim haritalar da evlilik için oldukça kutsal bir sonuç veriyor.

Evet yine dediğimiz gibi satürn-venüs kavuşması, üranüs kavuşması ani durum yaratmış. Bekleyelim görelim bakalım, barışırsak yazarım zaten gülücük sevgiler..

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Armedas - 04-11-2015 05:45 PM

Bir de şunu da yazayım bilgi olur hem ,

Onun beni Kolay kolay bırakmazdan kastım, taraflardan birinin marsına diğerinin plüton kavuşumu ve bu 11. eve düşerse plüton kişisi mars kişisini kolay kolay bırakamaz çünki hem cinsel açıdan hem de derinden bir bağ aşk oluşmuştur(aşk evinin karşısı olması) ve taraflara çocuk isteği olur ayrıca bizde bir özel durum da ikimizn de çocuk evlerinin yöneticisi koç(mars) bu da bu kavuşumla var olan karşılıklı isteği biraz daha artırır (bizde bu durum aktif çocuk mevzusuda ikimizde istiyoruz) diğeri ise taraflardan birinin jüpiteri diğerinin 8.evine düşerse yine jüpiter kişisi ev sahibini kolay kolay bırakmaz ve satürn-satürn bağlantılı ilişkilerde birliktelik uzun süreli hatta evlilikle devam ettirebilir..

Ancak yine harita bütündür hassas noktada bu bütünde önemlidir,bu yazdıklarım çalışan ve yanıltmayan bilgilerdir,nacizane bilgilerim.

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - dilek8855 - 04-11-2015 05:48 PM

@armedas

Sarjim az oldugu icin hizlica sorucam hemen. Siz nerde egitim aldiniz? Burdan olmasa bile ozelden yazar misiniz? Suan astro kursu arayisindayim. Ve sizin yetistiginiz yeri cok merak ettim lutfen soyler misinizzzzz gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - dilek8855 - 04-11-2015 05:53 PM

Mars pluton? E bu bzm cirkefle 8.evde bulusmustu ya... hatra dier baslijta inceleme demistiniz ben sadece gizli bir guc catismasi verir diye bulmustum... ne yani ben simdi ahlaksiza abone mi oldum? Birakmicam mi bunun pesini! gülücük))

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Armedas - 04-11-2015 06:15 PM

Karar senin o konu da, ancak sizde 8 evde akrepteki durumu baz alarak düşün,8 evin konuları ve akrebin konuları harmanlanınca sanki sana zarar verebilir gibi, şiddet,büyü,gizli olan şeyler can yakabilir. kişinin haritasını da seninkini de baz alırsak,, dedim ya hassas konular sinastri haritasına uyarlarken daha dikkat etmemiz gerek, yalnış bir yorum bir bakış olayların gidişatını tersine çevirir.. önce özgür irade,hisler;)

özelden iletirim eğitim konusun da ;)

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - dilek8855 - 04-11-2015 06:56 PM

(04-11-2015 05:31 PM)Armedas Yazılan:  Gayet doğru görmüşsün ellerine sağlık ;) güzel okumuşsun,
evet zaten yükselen yay olması ortak haritamız da bu kişilerden birinin ikinci evlilik olacağını ve yalan aldatma görülebileceği gerçektir (bu işi bilsek haritada en başından beri görsem de biz bile gerçeklerden kaçamıyoruz) harita illa yaşatır bir gün.Bizde de durum bu oldu zaten ayrılık nedenimiz gülücük ancak sevgi çok yoğun şuan inat olan taraf ta o..ancak sevgisin den şüphem yok bende az değilim tutamadım dilimi ;)
Felaket tellallığı değil tabiki de okuyabildiğini söylemişsin ;)

Ortak sinastri de Şiron-neptün trine olması ve şironun venüse 4 nokta artarak açı yapması benim gözlemlediğim haritalar da evlilik için oldukça kutsal bir sonuç veriyor.

Evet yine dediğimiz gibi satürn-venüs kavuşması, üranüs kavuşması ani durum yaratmış. Bekleyelim görelim bakalım, barışırsak yazarım zaten gülücük sevgiler..

Yukselen yaydan dolayi degilde sanki gunes neptun yuzunden birseyler cikacagini dusunmustum ama minumum duzeyde hayal kirikligi tarzinda aldatmayi dillendirmek istememistim ama sende demissin..

Cidden insan haritalarda goruyo ama konduramiyor iste...

Ya bu arada biraz detay verir msn? gülücük kim aldatti kim kizdi kim seviyor? Haritaya bakinca ay yani sen cikiyo ama belkide goreemedigim baska bir aci var... ay ne bileyim pot kirmak istemiyorum iste! gülücük)))

Sirondan laf acilmisken...

Bnm cirkefkede, bnm sironum onun gunesi venusu ve merkuru ile kavusum halindeydi.. ama bende pek etkisi olmadi...

Heleki siron kavusum gunes yuzunden ona sironumun gunesi bnm dertlerimin ilaci fakan derdim... simdi donup bakincada oehhh diyorum :/

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Armedas - 04-12-2015 01:54 AM

Lion 3.şahıs olarak yazmakda ki nedenim objektiflik açısındandır.
Dikkat edersen soru şeklime öngörülebilir mi? ve sinastride de davisonda da evlilik öngöremezsen zaten astroloji ne işe yarar açıp bakmaya gerek bile duyulmaz ;) soru şekline bak daha çok transit üzerinden ve bağlantılar üzerinden eğer transit üzerinden gidişatı göremez yorumlayamaz öngöremezsen bu haritaları açıp uyduk uymadık gibi yorumlar sonuçta ne olacağını değiştirmez kişiyi avutmaya girer ve evet görülür net bir şekilde eğer doğru okuyabilirsen ;) ben sonuçla ilgilenirim ve o yolda yaşanılacak keskin durumlarla ki sağlıklı olan gerçek olan budur.
Kaldı ki horary soruları kendi içinde dinamikleri ve uygulaması vardır ayrı bir çalışma ister olasılık oranı fazladır. Karşımda resmin daha net daha büyüğü varken horary bakmayı yada sormayı düşünmem bile,çok anlık bir durum olursa saat astrolojine girer bakarım ama dediğim gibi aslolan varken gerek bile duymadımgülücük iyigeceler..

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - zeynepelif - 04-12-2015 03:57 AM

Sence nasil bi haritam var beni bana anlatirmisin rica etsem (:

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - zeynepelif - 04-12-2015 03:58 AM

(04-12-2015 02:47 AM)Lionhearted Yazılan:  
(04-12-2015 01:54 AM)Armedas Yazılan:  Lion 3.şahıs olarak yazmakda ki nedenim objektiflik açısındandır.
Dikkat edersen soru şeklime öngörülebilir mi? ve sinastride de davisonda da evlilik öngöremezsen zaten astroloji ne işe yarar açıp bakmaya gerek bile duyulmaz ;) soru şekline bak daha çok transit üzerinden ve bağlantılar üzerinden eğer transit üzerinden gidişatı göremez yorumlayamaz öngöremezsen bu haritaları açıp uyduk uymadık gibi yorumlar sonuçta ne olacağını değiştirmez kişiyi avutmaya girer ve evet görülür net bir şekilde eğer doğru okuyabilirsen ;) ben sonuçla ilgilenirim ve o yolda yaşanılacak keskin durumlarla ki sağlıklı olan gerçek olan budur.
Kaldı ki horary soruları kendi içinde dinamikleri ve uygulaması vardır ayrı bir çalışma ister olasılık oranı fazladır. Karşımda resmin daha net daha büyüğü varken horary bakmayı yada sormayı düşünmem bile,çok anlık bir durum olursa saat astrolojine girer bakarım ama dediğim gibi aslolan varken gerek bile duymadımgülücük iyigeceler..

Öngörülebilir demek için ilişki başladığından beri olan transitleri incelemek işe yarayabilir elbette. ben daha iyi bir sonuç açısından söyledim

horary haritasını ilişki bittiği zaman başlatmak çok işe yarar eğer yorumlayabilecek adam da varsa daha süper olur. ne demek istediğini anlıyorum öngörülebilmeyi daha çok ilişkinin başında yaparız uyumlusunuz veya değilsiniz gibisinden bir ayrılık durumundan sonra geriye dönüşü öngörmek için ayrılığa sürükleyen şeyin ne olduğunu hesaba katmak gerek işte yoksa nasıl yorumlayacağız sebebini bilmiyoruz.

Davisondan hiç anlamıyorum mantığını bilmiyorum
Sinastride belli bağlantıların gayet anlamları var
klasik sinastri soran kişilere hepimiz bu tarzda yorum yapıyoruz zaten
Satürnün aktif olduğu veya 7.ev in aktif olduğu haritalar evliliği vurgulayabilecek şeylerse nasılsa bunun gibi, yani dediğin gibi orasına birşey demiyorum.

Olasılık oranı fazla olan şey daha çok resmin bütünü olmaya aday değilmidir ?
ve ayrıca öngörülebilmek ile sonuca odaklı olmak tamamen farklı şeyler.
bu arada yanlış anlaşılmayayım ben sana sinastriyi terket işe yaramaz gibisinden birşey söylemek istemedim

ve evet sinastride gayet uydunuz uymadınız veya şuna uydunuz şuna uymadınız gibi yorum yapmaktan öteye gidilmiyor, ben hiç gidilebildiğini görmedim

sonuçla ilgilenmek için horary'e başvurulur asıl.
en azından bizim gibi amatörler için, sinastrinin başka numaraları var da ben mi bilmiyorum yoksa ?