Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - tugsem_10 - 04-03-2015 12:48 PM

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=cqsfileGkbYdc-u1417168800&lang=e&gm=a1&nhor=4&nho2=3&btyp=61&mth=a&sday=3&smon=4&syr=2035&hsy=0&zod=&orbp=&rs=0&add=18&add=19&add=20&add=22&add=12&add=13&add=14&add=15&add=136199&add=23&add=7066&add=28978&add=90482&add=50000&add=90377&add=20000&add=27&add=28&add=29&add=30&add=31&add=32&add=33&add=34&add=35&add=36&add=37&add=38&add=39&add=40&node=-Yn&snode=-Ys&aspc=1&asp=1&ast=
eşimle benim haritam benim gözden kaçırdığım negatif ve önlem almam gereken bazı kısımları göremedim yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - tugsem_10 - 04-03-2015 01:03 PM

bide çocuğumuz olacak mı doğal yola onu merak ediyorum.

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - Armedas - 04-07-2015 01:01 PM

http://hizliresim.com/7ozn3Y

Arkadaşlar bu da dAvisonumuz,bir kaç gün önce üst mesajımda sinastriyi eklemiştim yukarıda da dediğim gibi bu çift 1.evlerine satürn geçişiyle üranüs kavuşum esnasın da ve 6 aralık 2014 ikizler dolunayın da ayrıldılar, erkek kapattı kapıları, barışmaları mümkün mü? hem sinastri de hem de davison haritasın da kuvvetli bağlar var zaten ilişki de öyleydi, şuan davisona göre satürn 7.evdeki marsa karşıtlık veriyor, ve satürn retro konumda geri dönük tekrar bu çifti bir araya getirip problem ne ise yeniden sınayıp sağlamlaştırıp barıştırır mı?
[Resim: 7ozn3Y.gif]

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - dilek8855 - 04-10-2015 07:51 PM

@armedas

Bir haritada siron carpmasi varsa ayriliktan kurtulabilmis bir cift gormedim hic...

Bu haritada acilar yazdigi icin belli olmuyor ama siron ve saturn 150 derecelik acisi bile olsa saturn sahibi siron sahibini terkediyor...

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - eminesen - 04-10-2015 10:23 PM

Birisi ayrılık sonrası arkadaşlıkta dahil olmak üzere 8 yıl süren evlilik aşamasında ayrıldığım kişi ile haritam...:::

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=0&ast=&gm=a1&sday=10&btyp=61&syr=2015&zod=&lang=e&orbp=&mth=gw&cid=hmxfilewaBsUE-u1387381049&hsy=-1&smon=4&nhor=432351&nho2=860630

Diğeride ilk aşkım olan 13 sene önceki yer yer görüştüğüm kişi ile haritam... Ama sağolsun 5. evime 2 tane gezegen yerleştirerek ayrıldıktan sonra 3 sene kendime gelememe sebep olmuştu gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=0&ast=&gm=a1&sday=10&btyp=61&syr=2015&zod=&lang=e&orbp=&mth=gw&cid=hmxfilewaBsUE-u1387381049&hsy=-1&smon=4&nhor=432351&nho2=8206941[img]

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - eminesen - 04-10-2015 10:32 PM

Pardon burada direk resmi nası lgöstericemm ???

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Armedas - 04-10-2015 10:45 PM

Dilek yorumun için çok teşekkür ederim, yalnız ne sinastri de ne de davison yada kompozitte satürn çarpması yok ki, kendi programım dan tekrar inceledim haritamızı ama yok kafamda bu haritanın her ayrıntısı gülücük ;) ayrıca şiron çarpması direk şirona karşıt olan yakın bir çift arkadaşım ayrılmışlardı 9 ay ayrı kaldılar sonra barıştılar evlendiler çocukları yeni oldu gülücük ben daha çok satürn-güneş kavuşumu ya da ay kavuşumunu o konu da esas alıyorum işte onlar sıkıntı yaratabiliyorlar ilerki zamanlar da. bence davison haritamıza göre satürn üranüs kavuşumu ve 1. ev geçişi aniden ayırdı ve sabır sınavı var sanırım, peki şöyle sorayım soruyu o zaman üstte sinastri de var davisona göre de evlilik öngörebilirmiyiz yakın astrolog arkadaşlarım evet diyor ,ama dışardan bir fikir önemli benim için ..

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - eminesen - 04-10-2015 10:48 PM

Armedas sizde quintile açısını kastediyo galiba... Ama bende baktım benim haritalarımdada var şahsen 8 senedir görüşüyoruz sürekli..

Bu arada ben seni erkek sanmıştım isimden dolayı gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Armedas - 04-11-2015 12:08 AM

gülücük Bayanım ,, quintile açısı da yok ki.. Satürn-şiron benim sinastride en son baktığım yerlerdir junoyu Vx yada cupidoyu daha önde alırım fikrim bu ,bende çoktan yıkıldı o bilgi onca analizler sonucunda gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - dilek8855 - 04-11-2015 04:54 PM

@armenas

Saturn carpmasindan kastim saturn ve siron arasindaki aciydi. Dikkatli bakinca genis bir orblada olsa onun saturnu senin sironuna acisi var gibi gorunuyor... ama sen bu isin egitimini almissin bnm gibi forum koselerinde okuyan birisi degilsin o yuzden senin goruslerin daha onemli gülücük

Adam kolay kolay birakmaz derken haklisin onun saturnu haritada cok etkin. Haritada gorunenden ote senin ay ve merkurunede acisi var. Iliskiye cok bagli biriymis gercekten.. gülücük

Bnm nacizane bilgim sizi ayriran yine saturn transiti ama davidsona gore degil sinastrideki sironuna 180 derece aci yapmasi ve senin venusune kavusum yapmasi tetiklemis... yani o seni terkediyor.. ve sen saturn sinavina girmis oluyorsun...

Ama saturn suan retroda ve tekrar duz hareketine gecmesi zaman alacak.. 3 4 ay daha beklemeniz gerekebilir..

Onun harici evlilik konusunda davidson haritasina gore bende evlilik onermek istiyorum.. saturn carpmasinda ayrilik harici once olecek kisiyide gosterebilecegini dusunuyorun cunku ecevitlerin sinastrisinde bulent ecevit ilk vefat eden kisi olmustu...

Neyse davidsonda gunes ve saturn baglantisi baglanrisi varsa kare ve ters aci bile olsa evlilik goruluyormus.. cok orneklerini gormustum nette hatta 5.evde cocugun cinsiyeti oluyormus..

Zaten sizin davidsonunuzdada saturn cok aktifmis gülücük

Hani sapik ve cirkef bir adam diye bahsettigim kisiyle olan davidsonda ayin saturn uranus neptun kare acilari vardi. Ve ayrilik sebebi aldatma oldu... sizdede negatif acilar cogunlukla... nasil desem sizde bir duygusuzluk ve bir inatlasma var sanki.. 10.evdeki saturne bakinca disardan cok sarsilmaz bir goruntunuz var ama iceride cok uyusmazliklariniz dusunce farkliliklariniz var gibi...