Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 08-01-2014 05:39 PM

sinastri şu yönden iyi. birlikteliği olan insanların hangi davranışlarında dikkatli olması hangi tarihlerde tartışma veya ayrılığa karşı dikkatli olma konusunda uyarılar yapabiliyor. iyi açılar da var kötü açılar da ben şunu savunuyorum iyi açılar çoğu zaman kötü açılardan üstündür. astroloji nasıl kesinlik değil de yol göstericiyse sinastri de öyle gülücük

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Marie - 08-01-2014 05:43 PM

(08-01-2014 05:39 PM)gökyüzü Yazılan:  sinastri şu yönden iyi. birlikteliği olan insanların hangi davranışlarında dikkatli olması hangi tarihlerde tartışma veya ayrılığa karşı dikkatli olma konusunda uyarılar yapabiliyor. iyi açılar da var kötü açılar da ben şunu savunuyorum iyi açılar çoğu zaman kötü açılardan üstündür. astroloji nasıl kesinlik değil de yol göstericiyse sinastri de öyle gülücük

Herkes için uygun değil diyorum. Allah aşkına balık etkili birinin olumsuz en ufak bir şeyden nasıl etkileneceğini bir hayal edin :D Bu haritaya bakıp depresyona girenler, ilişkisine şüpheyle bakan insanlar var. O yüzden içmeyi bilmiyorsan içmeyeceksin, astrolojiyi kullanmayı bilmiyorsan kullanmayacaksın gülücük

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 08-01-2014 05:50 PM

(08-01-2014 05:43 PM)Marie Yazılan:  
(08-01-2014 05:39 PM)gökyüzü Yazılan:  sinastri şu yönden iyi. birlikteliği olan insanların hangi davranışlarında dikkatli olması hangi tarihlerde tartışma veya ayrılığa karşı dikkatli olma konusunda uyarılar yapabiliyor. iyi açılar da var kötü açılar da ben şunu savunuyorum iyi açılar çoğu zaman kötü açılardan üstündür. astroloji nasıl kesinlik değil de yol göstericiyse sinastri de öyle gülücük

Herkes için uygun değil diyorum. Allah aşkına balık etkili birinin olumsuz en ufak bir şeyden nasıl etkileneceğini bir hayal edin :D Bu haritaya bakıp depresyona girenler, ilişkisine şüpheyle bakan insanlar var. O yüzden içmeyi bilmiyorsan içmeyeceksin, astrolojiyi kullanmayı bilmiyorsan kullanmayacaksın gülücük
Haritaya bakıp depresyona bakacaksa bence de bakmasın :D :D ama normal insanlar için uygundur ya. bi de ne düşünürsen o olur güzel düşün güzel olsun gülücük

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Marie - 08-01-2014 05:54 PM

(08-01-2014 05:50 PM)gökyüzü Yazılan:  
(08-01-2014 05:43 PM)Marie Yazılan:  

Haritaya bakıp depresyona bakacaksa bence de bakmasın :D :D ama normal insanlar için uygundur ya. bi de ne düşünürsen o olur güzel düşün güzel olsun gülücük

O yüzden diyorum ki haritaya bakıp şöyle olacak böyle olacak demektense akışına bırakmak gerek bazı şeyleri. Ha şu olur, sevgilinin neden çok ilgili davranmadığını ya da davranamadığını astroloji sayesinde anlar ve öyle kabul edersin falan. Ama falanca filanca zaman ayrılıcaz ya da eski sevgilim dönecek mi dönmeyecek mi bunlar kafa yormaktan, negatif enerji çekmekten başka bir işe yaramıyor. Giden gitmiştir arkadaş, arkasından bir bardak su dök, keyfine bak :D

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - tooredo - 08-01-2014 06:08 PM

Ben de katılıyorum bu yorumlara ama kendimi tutamayıp 'yahu bunu Ay'ı benim hiçbir gezegenime açı yapmıyor ' diye üzülüp canımı sıktığım günler olmadı değil :D Neyse herşey tadında güzel fazla kasmayıp akışa bırakmak lazım..

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Marie - 08-01-2014 06:14 PM

(08-01-2014 06:08 PM)tooredo Yazılan:  Ben de katılıyorum bu yorumlara ama kendimi tutamayıp 'yahu bunu Ay'ı benim hiçbir gezegenime açı yapmıyor ' diye üzülüp canımı sıktığım günler olmadı değil :D Neyse herşey tadında güzel fazla kasmayıp akışa bırakmak lazım..

Ben de şahsen satürnü 5.evime ya da satürnüm 5.evine düşen biriyle evlenmek istemem gülücük Ama bunu bilmesem daha rahat olucam belki de gülücük

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - tooredo - 08-01-2014 06:26 PM

(08-01-2014 06:14 PM)Marie Yazılan:  
(08-01-2014 06:08 PM)tooredo Yazılan:  Ben de katılıyorum bu yorumlara ama kendimi tutamayıp 'yahu bunu Ay'ı benim hiçbir gezegenime açı yapmıyor ' diye üzülüp canımı sıktığım günler olmadı değil :D Neyse herşey tadında güzel fazla kasmayıp akışa bırakmak lazım..

Ben de şahsen satürnü 5.evime ya da satürnüm 5.evine düşen biriyle evlenmek istemem gülücük Ama bunu bilmesem daha rahat olucam belki de gülücük

Aynen işte bu astrolojinin zararları başlığında incelenebilir gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Marie - 08-18-2014 11:43 PM

Bi yerde composite haritalardaaneptun jüpiter kavusumu icin iyi baslayip kötü biten bir ilişki olur diye okudum. işte bu yorum yıkar insanı gülücük baska da aciklama yok. Nasıl yorumlanabilir başka ?

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - tooredo - 08-19-2014 01:18 AM

(08-18-2014 11:43 PM)Marie Yazılan:  Bi yerde composite haritalardaaneptun jüpiter kavusumu icin iyi baslayip kötü biten bir ilişki olur diye okudum. işte bu yorum yıkar insanı gülücük baska da aciklama yok. Nasıl yorumlanabilir başka ?

Bence ucu açık bir yorum, bi kere bu 2 güzide gezegenin kavuşumu; basitçe, hayalleri büyütme genişletme ve bunun için ortam olursa 2 kişininde var gücüyle bu hayalleri gerçekleştirmesi için çabalaması gibi bir yorum yapabiliriz.

Satürn desteği şart ama temelinin sağlam olması ve yıkılmaması için...
Mars desteği şart cesaret ve yılmamak için...
Venüs desteği şart hayalleri gerçekleştirirken çekici öğelerin size amacınızı hatırlatması için...

Yani bu kavuşumun hangi evde ve hangi gezegenlerle açı yaptığı da çok önemli!! Harita bütün incelemek lazım gülücük

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Marie - 08-19-2014 01:28 AM

(08-19-2014 01:18 AM)tooredo Yazılan:  
(08-18-2014 11:43 PM)Marie Yazılan:  Bi yerde composite haritalardaaneptun jüpiter kavusumu icin iyi baslayip kötü biten bir ilişki olur diye okudum. işte bu yorum yıkar insanı gülücük baska da aciklama yok. Nasıl yorumlanabilir başka ?

Bence ucu açık bir yorum, bi kere bu 2 güzide gezegenin kavuşumu; basitçe, hayalleri büyütme genişletme ve bunun için ortam olursa 2 kişininde var gücüyle bu hayalleri gerçekleştirmesi için çabalaması gibi bir yorum yapabiliriz.

Satürn desteği şart ama temelinin sağlam olması ve yıkılmaması için...
Mars desteği şart cesaret ve yılmamak için...
Venüs desteği şart hayalleri gerçekleştirirken çekici öğelerin size amacınızı hatırlatması için...

Yani bu kavuşumun hangi evde ve hangi gezegenlerle açı yaptığı da çok önemli!! Harita bütün incelemek lazım gülücük

Teşekkür ederim gülücük 9.evde yay burcunda ve marsla üçgen, jüpiter ayla karşıt dersek ?