Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - Mines - 07-29-2014 08:17 PM

sevgili mine haritaya bakınca sinastri yorumu yapamıyorum. ama doğum tarihlerinizi net bi şekilde yazarsan sana yardımcı olabilirim gülücük
[/quote]

Güzel teklifin ve yardımın için çok teşekkür ederim gökyüzü
Benim doğum tarihim 26.6.1978 sabah saat 04.00
Onun ki 23.4.1974 saat 12.00 doğum saati kesin değil ne yazık ki annesi de unutmuş köyde doğum saati mi tutuyorum demiş gülücük

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - tooredo - 07-29-2014 10:30 PM

Gökyüzüüüüü beni de gör beni de lütfenn terzi kendi söküğünü dikemezmiş o hesap kendimi, haritalarımıza bakarken sanki astrolojiden anlamıyormuş gibi hissediyorum aðla...

Mines'ten sonra bana da yardımcı olabilir misin? Objektif bir yorum istiyorum mümkünse gülücük
Esas kız ağustos 4, 1984 doğum Muğla saat 07:53
Esas oğlan mart 8, 1987 doğum Muğla saat 00:45

değerli vaktini almam umarım, teşekkürler şimdiden utangaç

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 07-30-2014 11:43 AM

(07-29-2014 01:25 AM)Pegasus Yazılan:  
(07-29-2014 01:13 AM)gökyüzü Yazılan:  
(07-28-2014 01:51 PM)Pegasus Yazılan:  Ben de buraya adamakıllı sorular sorup karşılaştırma yapamıycam galiba. Bu son 1-2 yılım bildiğiniz kısır geçti. Hoşlanma durumu bile yok denecek kadar az. Nasıl iş bu arkadaş yaa? :S Nasıl bi dönemden geçiyorum ben :S

pegasus doğum tarihin 21 ekim 1987 mi tam olarak anlayamadım. eğer öyleyse bana geribildirimde bulun dilimin döndüğünce yorum yapayım.

Evet. Hatta bugün haritamı da ekleyebildim, imzamda.
Şaşırt beni gökyüzü :D
Wuuuuu karşımda tam bir hava kızı var gülücük ama merkür venüs akrepte. güneş ve venüs 6. evde pek sevmediği evde ama venüsün yanık değil.ay 5. evde ilgiye o kadar ihtiyacın var ki...ayrıca ikili ilişkiye iki evliliğe açıksın. marsın 5. evde evlilik dışı ilişkiye de açık olabilrsin.senin astrolojide iyi olmanın tılsımı neptün 8. evde. satürn ve uranüs 7. evde işte bu beni düşündürdü sevgili pegasus :( geç evlilik olabilir.evliliğinde içten duygularla hareket edersin.kültürü farklı biri ile evlilik yapabilirsin. dost bildiğin insanlardan düşmanlık görmüş olabilrsin.Çevrende kesinlikle popüler bi insansın.sende şeytan tüyü gibi bişey olmalı.evet haritanı yorumladım bi de eklemek istediğim var.şu ana satürn ve venüs birleşimde şu an sakin ve mutlusun.eski sevgilinle karşılşam olasılığın var.üçgen venüs var aşk hayatında olumlu bi dönemdesin. inşallah güzel ve objektif yorum yapabilmişimdir gülücük sen de benim haritamı yorumlarsan sevinirim gülücükşarşırt beni pegasus :D 29 ekim 1990 17.10-17.30 arası gülücük şu an aşk evlilik ve kariyer yorumlarına çok ama çok ihtiyacım var

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 07-30-2014 01:13 PM

(07-29-2014 10:30 PM)tooredo Yazılan:  Gökyüzüüüüü beni de gör beni de lütfenn terzi kendi söküğünü dikemezmiş o hesap kendimi, haritalarımıza bakarken sanki astrolojiden anlamıyormuş gibi hissediyorum aðla...

Mines'ten sonra bana da yardımcı olabilir misin? Objektif bir yorum istiyorum mümkünse gülücük

tam analzi yaptım her şeyi yazdım gönderemeden misafir geldi ya :( ama merak etmeyin hepinize elimden geldiğince yorum yazcam arkadaşlar gülücük sözüm söz gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 07-30-2014 01:14 PM

tam analzi yaptım her şeyi yazdım gönderemeden misafir geldi ya :( ama merak etmeyin hepinize elimden geldiğince yorum yazcam arkadaşlar gülücük sözüm söz gülücük

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - tooredo - 07-30-2014 02:15 PM

Olsun tatlım önemli değil, ben işlerimin öle hemencecik olmamasına alışkınım gülücük) Geç olsun güç olmasın demişler gözkýrpma

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 07-30-2014 09:20 PM

(07-29-2014 10:30 PM)tooredo Yazılan:  Gökyüzüüüüü beni de gör beni de lütfenn terzi kendi söküğünü dikemezmiş o hesap kendimi, haritalarımıza bakarken sanki astrolojiden anlamıyormuş gibi hissediyorum aðla...

merhaba gülücük öncelikle ikinizin arasında aşırı bi çekim kuvveti var.birlikteyseniz veya birlikte olursanız birbirinizi bazı konularda değiştirmeye çalışacaksınız.yani ikinizde birbirinizde olan ve hoşlanmadığı durumları kabullenmek yerine değiştirmek ister.birbirinizi yönetmek istersiniz.merkür neptün mars yani gezegenler sizin yanınızda iyi anlaşıyor olmalısınız.sizi bir arada tutan bişeyler var kopamıyorsunuz ne olduğunu siz bile bilmiyorsunuz.eğer ilişki başladıysa mutlu yürür bazı şansızlıklar yaşayabilirsiniz.ama eger başlamadıysa kopma anını bekliyor.kopma anı derken ayrılık olarak anlama.yüreğini sana koparıp verirse bu ilişki uzun ömürlü olacak. sevgilerimle daha devamı gelecek gülücük

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 07-30-2014 09:20 PM

merhaba gülücük öncelikle ikinizin arasında aşırı bi çekim kuvveti var.birlikteyseniz veya birlikte olursanız birbirinizi bazı konularda değiştirmeye çalışacaksınız.yani ikinizde birbirinizde olan ve hoşlanmadığı durumları kabullenmek yerine değiştirmek ister.birbirinizi yönetmek istersiniz.merkür neptün mars yani gezegenler sizin yanınızda iyi anlaşıyor olmalısınız.sizi bir arada tutan bişeyler var kopamıyorsunuz ne olduğunu siz bile bilmiyorsunuz.eğer ilişki başladıysa mutlu yürür bazı şansızlıklar yaşayabilirsiniz.ama eger başlamadıysa kopma anını bekliyor.kopma anı derken ayrılık olarak anlama.yüreğini sana koparıp verirse bu ilişki uzun ömürlü olacak. sevgilerimle daha devamı gelecek gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 07-30-2014 09:21 PM

bu arada, mesajlarım iki kere gidiyor yahu :D

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 07-30-2014 09:29 PM

Sevgili esas kız gülücük güneşin ve venüsün aslanda. ay mars satürn akrepte. aslan özelliklerinin yanında akrep özellklerini de gösteriyorsun. yani hem ön planda olmak istiyorsun hem de ortamda senden daha dikkat çeken biri olursa onu kıskanıyorsun.haritanda yabanc biri ile evlilik veya yurtdışı bağlantıların var.bir de hayat seni bugüne kadar hırpalamış bildiğin.hayatında bişeylere ulaşmak kolay olmamış. hani bazı insanalara fırsatlar altın tepside sunulur ya sen o fırsatları hep kendin yaratmışsın.yaşadığın bu sorunlar seni gerçek dünyadan koparmış ve kendi içindeki hayal dünyana çekilmişsin.kendi kalbindeki kurduğun hayaller o kadar içten o kadar güzel ki...işte bu hayalller gerçek hayatta karşına çıkacak kişiyi mükelleştirme işne girmiş. karşına çıkacak evleneceğin kişiyi kafanda büyütebilirsin ama bu iyi olamayacak senin için.gerçeklerle hayaller birbirini tutmayabilir.hayatta her zaman güzellikler görmen dileğimle gülücük senin haritan bitti şimdi esas oğlanda gülücük