Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - tooredo - 07-20-2014 06:53 PM

Naparsam yapayım unutamıyorum geçenlerde aşık oldum diye bas bas bağırmıştım buralarda ama olmadı engeller deli gibi hem ondan hem benden sanki evren olmayalım diye uğraştı durdu bizimle tanıştığımız dönem de hem Merkür hem Satürn gerilemeye başladı tam da aşk yeşersin diye uğraşırken malesef göklerin desteğini pek alamadık :( Merkür gölgeli günleri bitti Satürn retrosu bugün bitiyor !

Sizce bir ihtimal düzelme ya da yanlış anlaşılmaların korkuların önüne geçilebilir mi bu dönemde ?

Bu da bizim sinastri haritamız, umarım yardımcı olursunuz...gülücük

Sinastri haritamız

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - tooredo - 07-20-2014 07:44 PM

(07-11-2014 10:34 PM)aycalar Yazılan:  [quote='aycalar' pid='191212' dateline='1405103564']
ayyy çok özür dilerim arkadaşlar becerememişim haritayı koymayı

http://hizliresim.com/Q1g21A

lütfen bir iki bişey söylerseniz çoksevinirim şimdiden teşekkürlergülücük

Sevgili Aycalar gülücük

Haritanızda gördüğüm güzel yerleşimler var elbette gülücük

Ama öncelikle dikkatimi çeken şey onun kuzey ay düğümü ile senin IC kavuşumun oldu, bu kişinin eğer ailevi sorunları var ise o ailesinde yaşayamadığı huzuru güzel ortamı seninle yaşaması olası, karmik bir görev üstlenmişsin sanki bu ilişki ile ilgili, ona bunu tattırmışsın ya da tattıracaksın!

ikizinde venüs-mars kavuşumuna sahipsiniz hayli ilginç, arada açı yok, burçlarda uyumlu sayılmaz fakat 1. ev ve 5. ev yerleşimleri güzel, aynı zamanda plüton ve uranüsle açılar 120 derece yani olumlu ilişkinizin birbirinizi pozitif yönde dönüştürücü olması, ikinizin değişiklik yanlısı olmanız ve bu değişikliklere kolay ayak uydurmanız anlamına gelebilir..

Onun güneş-jüpiter kavuşumu senin ayına güzelceee dokunmuş gülücük Hem de onun 10. evinden senin 12. evine doğru, şahsen bu kişi bayaaa bir şanslı kendini toplum önünde gösterme ve iş anlamında başarılı da olacak, seni de bilinçli ya da bilinçsiz olarak sana farkettirmeden senin toplum önünde saygınlığını arttırabilir iş anlamında da sana şans getirebilir bu kişi yani senin bilinç altında iş ya da iş bulma ile ilgili bir takım sorunların var ise bu sorunlar Rıfat tarafından bloke olup bu kişi sana aydınlık bir yol gösterebilir ve bunları yapmak içinde senin duygularının birazcık hoplaması gerekiyor senin güvenin gerekiyor o bunu başardığında senin önünü açıp görevini güzel bi şekilde icra edecek gülücük

Satürn sağlam açılarla tutkal vazifesini görmüş, bu ilişki eğitici, öğretici ve duygu anlamında senin daha fazla etkilendiğin bir ilişki haline gelmiş sanki, bazı şeyleri zamana bırak bakalım Satürn düz hareketine başladı şükür eğer anlaşmazlıklarınız var ise düzelebilir. Umarım hakkımızda hayırlısı olur iyi bak kendine umarım yardımcı olmuştur...

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - inceliklileydi - 07-25-2014 02:17 AM

merhaba arkadaşlar,
astrolojiye yeni yeni başlıyorum. sırf bana pratik olsun diye doğum haritalarını incelemek için bir çok arkadaşımın yakasına yapışmış durumdayım :D

buradan okuduklarımla az çok bir şeyler kapmış durumdayım ve emekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim gülücük

fakat şöyle bir sorunum var. mum dibine ışık vermez misali partnerim ve benim sinastri haritamızı incelerken epey kafam karışıyor..
"hiii venüs mars uyumumuz yok mu şimdi bizim? zaten güneşlerde gergin durumda, benim güneşim onun 12. evinde al bir de burdan yak bol bol ürkütüyorum adamı" diye diye aklımı kaybetmiş durumdayım acaba

ve partnerimle aramızda çok acayip bir bağ da var. çocukluk yıllarımızdan bu yana aradan uzun yıllar geçmiş olsada bir şekilde dönüp dönüp birbirimizi buluyoruz. bir türlü kopamayan ama bir araya da gelemeyen bir ilişkimiz var. sanki belimden bir zincir ona doğru uzanıp beni çekiyor gibi.. sırf böyle hissettiğim için ve aklımın da çok fazla karışık olup bu konuda beni hassaslaştırdığı için sizden yardım rica edebilir miyim? aðla...(

Harita

[IMG] http://m.YollaYap.com/b037/1406238891480.jpg [/IMG]

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Marie - 07-26-2014 03:24 AM

En sıkıcı en gereksiz harita tipi. Aldatiliyor muyum ba ba baaak. Aldatilmayan kadin mi varmış?

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - Mines - 07-28-2014 04:07 AM

http://i.hizliresim.com/JLbWoo.png

Öncelikle Herkese Hayırlı Bayramlar Diliyorum
Veeeee biraz yorum rica ediyorum mümkünse, kopup kopup birleşen ikili olarak haritamızı yorumlarsanız bayram şekeri yerine geçer doğrusu.
Şimdiden teşekkürler büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öper tekrar hayırlı bayramlar dilerim
:D

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Mines - 07-28-2014 04:09 AM

yazılar çok büyük oldu özür dilerim umarım yanlışlıkla kural ihlali yapmadım

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Pegasus - 07-28-2014 01:51 PM

Ben de buraya adamakıllı sorular sorup karşılaştırma yapamıycam galiba. Bu son 1-2 yılım bildiğiniz kısır geçti. Hoşlanma durumu bile yok denecek kadar az. Nasıl iş bu arkadaş yaa? :S Nasıl bi dönemden geçiyorum ben :S

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 07-29-2014 01:13 AM

(07-28-2014 01:51 PM)Pegasus Yazılan:  Ben de buraya adamakıllı sorular sorup karşılaştırma yapamıycam galiba. Bu son 1-2 yılım bildiğiniz kısır geçti. Hoşlanma durumu bile yok denecek kadar az. Nasıl iş bu arkadaş yaa? :S Nasıl bi dönemden geçiyorum ben :S

pegasus doğum tarihin 21 ekim 1987 mi tam olarak anlayamadım. eğer öyleyse bana geribildirimde bulun dilimin döndüğünce yorum yapayım.

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - gökyüzü - 07-29-2014 01:15 AM

(07-28-2014 04:07 AM)Mines Yazılan:  http://i.hizliresim.com/JLbWoo.png

Öncelikle Herkese Hayırlı Bayramlar Diliyorum
Veeeee biraz yorum rica ediyorum mümkünse, kopup kopup birleşen ikili olarak haritamızı yorumlarsanız bayram şekeri yerine geçer doğrusu.
Şimdiden teşekkürler büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öper tekrar hayırlı bayramlar dilerim
:D
sevgili mine haritaya bakınca sinastri yorumu yapamıyorum. ama doğum tarihlerinizi net bi şekilde yazarsan sana yardımcı olabilirim gülücük

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Pegasus - 07-29-2014 01:25 AM

(07-29-2014 01:13 AM)gökyüzü Yazılan:  
(07-28-2014 01:51 PM)Pegasus Yazılan:  Ben de buraya adamakıllı sorular sorup karşılaştırma yapamıycam galiba. Bu son 1-2 yılım bildiğiniz kısır geçti. Hoşlanma durumu bile yok denecek kadar az. Nasıl iş bu arkadaş yaa? :S Nasıl bi dönemden geçiyorum ben :S

pegasus doğum tarihin 21 ekim 1987 mi tam olarak anlayamadım. eğer öyleyse bana geribildirimde bulun dilimin döndüğünce yorum yapayım.

Evet. Hatta bugün haritamı da ekleyebildim, imzamda.
Şaşırt beni gökyüzü :D