Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 04:40 PM

...

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 04:41 PM

satürn'ün tamamen engelleyici bir vasfının olduğunu söyleyemem. satürn 'doymak için çalışmak zorundasın' gibi ereksel bir anlayışa uygun çalışıyor.

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 04:46 PM

kişinin 5, 6, 7 ve hatta 8. evlerini uyaran gezegenleri olan biriyle evlilik ihtimalinin arttığı yorumuna destek veriyorum doğrusu.

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 04:48 PM

gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 04:57 PM

mesela kendi haritama bakıyorum. boğa burcunda en az bir gezegeni olsa diyorum. derken aklıma yükseleni boğa olan yengeç, yükseleni boğa olan başak, yükseleni boğa olan aslan, yükseleni boğa olan boğa seçenekleri geliyor.

veya yükseleni yengeç olan yengeç, yükseleni yengeç olan boğa, yükseleni yengeç olan ikizler uygun geliyor sanki.

yükseleni yengeç olan akrep, yükseleni yengeç olan yay, yükseleni yengeç olan kova, yükseleni yengeç olan koç da olabilir... :D :D

yükseleni ikizler olan boğa, yükseleni ikizler olan ikizler, yükeleni ikizler olan yengeç, yükseleni ikizler olan kova'da olabilir...

çok ihtimal var... Allah'ım bol bol yaratmış :D

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - merkürijüp - 01-30-2013 05:03 PM

(01-30-2013 04:46 PM)Presence Yazılan:  kişinin 5, 6, 7 ve hatta 8. evlerini uyaran gezegenleri olan biriyle evlilik ihtimalinin arttığı yorumuna destek veriyorum doğrusu.
merhaba, sinastride 6. evin ilgisi nedir?5,7 ve 8'i biliyorum.6. evi merak ettim

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 05:04 PM

6. ev; gündelik hayat ve rutin eylemler, yaşamın fiziksel boyutu anlamlarına da geliyordu yanlış hatırlamıyorsam.

örneğin; 6. evimizde güneşi olan biri; bizim fiziksel sağlığımızı bizim önemsediğimizden daha fazla önemseyebilir. bizim sağlıklı olmamız için bir çok etkinliğimizi düzenlemek isteyebilir.

veya 6. evimizi neptünüyle uyaran birisi; bize zararlı gelebilecek, bizim yaşam düzenimize uymayan, alıştığımız gerçeklerden uzaklaştıran yeni alışkanlıklar kazandırmaya çalışabilir.

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 05:04 PM

...

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 05:59 PM

onda bunda şundadır, şunda bunda ondadır.
mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadır. :D

(oooo portakalı soydum, başucuma koymadan, vitamini kaçmasın diye yedim)

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 06:05 PM

yükseleni ? güneş başak olursa venüs boğa olabilir mi ki?