Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-25-2013 08:28 PM

hımm tamamdır verygood

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-25-2013 08:28 PM

msj

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - merkürijüp - 01-29-2013 10:30 PM

Merhaba arkadaşlar,
Sinastri haritam aşağıdadır. Ciddi düşünülecek, bana uyan birisi mi? Cevaplayan olursa çok sevinirim.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=7fefilez6JtJf-u1350648944&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=61&mth=gw&sday=29&smon=1&syr=2013&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - izmir3535 - 01-30-2013 12:27 AM

benim sinastrime de bakabilir misiniz lütfen arkadaşlar? nişan yapmayı istiyoruz, yarın. muhtemel nişan anı şöyle olacak. güzel şeyler umut ediyorum ve inşallah öyle olur. yorumlarınızı çok merak ediyorum, teşekkürler...gülücük http://c1301.hizliresim.com/15/x/jjfn6.gif
nişan tarihi http://d1302.hizliresim.com/16/j/k5f49.gif

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - unique - 01-30-2013 03:41 PM

Presence çok teşekkür ederim yorumların çok tutarlı, haritalarımızı ezberledim ama böyle yorum yapamıyorum..
Neptunian ın da dediği gibi değişken nitelikte burç ve açısal olarak, fakat Merkürü Yengeçte ve Saturnun kendi haritasında Güneş ve AY ile olumlu açılarının olması bu değişkenlik etkisini azalttığını düşünüyorum..
Ayrıca merak ettiğim gözden kaçanlar; Onun Satürnü benim 7. evimde, onun Kuzey düğümü benim 7. ev çizgisindeki Chironla kavuşuyor.
Benim Merkür-Marsım onun 12. evinde
Onun Eros, Cupido, Ceres, benim Yükselenimde. Yükselen Yüöneticilerimiz birleşiyor.
Benim 8. ev Yöneticim venüs onun birçok gezegeniyle birleşiyor ve açı yapıyor.
Onun Plutosu benim Venüsüme kare. (kendi haritasındada var bu açı)

(01-25-2013 05:00 PM)Presence Yazılan:  
(01-25-2013 03:42 PM)unique Yazılan:  Yukarıdaki haritayla ilgili yorum yapabilecek olanlar varmı? Güneş ay bağlantısızlığı var fakat onun güneş-venüs-mars yöneticisi merkürü benim güneşimle birleşiyor, bu güneş-ay bağlantısızlığını bir nebze kapatırmı bilgisi olanlardan rica ediyorum?
İçteki harita bana ait

Öncelikle güneşlerden başlayalım:
Onun güneşi sizin 9. evinize düşüyor.
Bu kişi sizin okul arkadaşınız mı? Öğrenim gördüğünüz bir kurumda mı tanıştınız öncelikle merak ettiğim soruyu sorayım.
Güneşi sizin 9. evinize yerleştiği için; ahlaki ve düşünsel uyum açılarından birbirinizi destekliyor olabilirsiniz.
Yaşama dair benzer felsefi yaklaşımlarınız olabilir. Belki de onunla ufkunuzun arttığını (aynı şekilde onun da) düşünüyor olabilirsiniz.
Sizin güneşiniz yengeç burcunda, onunki ise ikizler.
Fakat sizin hava elementine ait olan iletişim becerileriniz onun ilgisini çekiyor olabilir.
Onun da duygusal yapısı sizi çekiyor olabilir.
Bu kişi; kişiliğini sözel yolla savunmak konusunda yetenekli olabilir.
Fakat 'ani' bir hareketlilik, saldırgan tutumlar sergilemesinin düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyorum.
Güneşleriniz arasında açı yok fakat kişiliği size çok da yabancı gelmiyor olsa gerek diye düşünüyorum.
-
partnerinizin güneş-mars-venüs stelyumu var.
çekici biri olma ihtimali var. ve siz onun fiziksel açıdan çekici buluyor olabilirsiniz.
Ve belki de evlenme niyetine sahipsiniz.
venüsünüz ve satürnünüz partnerizin stelyumu ile kavuşuyor.
belki de aradığınızı bulduğunuzu düşündüğünüz bir kişi ve siz ondan uzaklaşmak istemiyor gibisiniz.
satürnünüz; karşı tarafın kişisel gezegenleriyle kavuşuyor.
burada dikkat edilmesi gereken konu; sizin çok fazla boğucu, ısrarcı, eleştirici olmamaya özen göstermeniz olabilir.
-
onun merkürü sizin jüpiteriniz ile karşıt açı yapıyor. bu açıya göre aslında farklı düşünüş şekilleriniz, farklı felsefi yaklaşımlarınız görüşleriniz olabilir.
Partnerinin ayı 3. evine yerleşiyor. İletişimde duygusal olarak sizden fazlaca etkilenebilir. Bu yüzden onunla iletişime geçerken onu incitmeyecek şekilde iletişim kurmaya özen göstermeniz gerekebilir.
Ve partnerizin ayı sizin plutonuzla sert bir açı yapmıs; bu açı da sizin bilinçaltınızda saklı duran enerjinin, partnerinize duygusal zorluklar yaşatabilir. Özellikle iletişim konusunda, farkında olmadığınız bilinçsiz enerjiler yüzünden, istemeden de olsa karşı tarafın kırılmasına ve iletişimde duygularını tam anlamıyla size açamamasına neden olabilir.
Fakat sizin jupiteriniz onun ayı ile açı yapmadığı halde aynı evde bulunduğu için; bir şekilde onu rahatlatmanın yollarını bulmak konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorum.
Onunla duygusal açıdan iletişimde olmak size de ona da tatmin sağlıyor olabilir.
Partnerizin merkürü de sizin aynızla 120 derecelik olumlu bir görünüme sahip.
Duygularınızı anlayabildiğini düşünüyor olabilirsiniz ve onunla kurduğunuz iletişim sizin ona karşı olan duygularınızı daha da güçlendiriyor olabilir.
Bir çok açıdan hassasiyeti yüksek duygusal konulardan konuşabilirsiniz belki.
-
Sizin ayınız yanılmıyorsam onun 8. evine denk gelecektir.
Sizinle duygusal yoğunluğu fazla olan paylaşımlar kurmak istiyor olabilir. Duygularınızı sanki ona miras bırakılmış gibi ciddiye alıyor da olabilir.
Onun ayı ise sizin 3. evinizde.
Sizinle iletişime geçerken, oldukça hassas, düşünceli, verici bir yaklaşım sergiliyor olması muhtemel.
sizin haritanızda merkür mars kavuşumu görünüyor. istediğiniz zaman veya gerektiği zaman sivri dilli olabilen bir kişisiniz sanırım.
-
venüsleriniz de kavuşum yapıyor olmalı. benzer zevkleriniz olabilir. bunun yanında onun marsı da sizin venüsünüzle kavuşuyor demiştik.
aranızdaki cinsel bir çekim de olabilir. beraber olmayı arzuluyor da olabilirsiniz. sanırım o biraz daha teşvik edici olabilir.

Valla şimdilik söyleyeceklerim bunlar; bana uyumlu bir ilişki olabilir gibi geldi.

bilmem siz ne düşünüyorsunuz ?

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 03:59 PM

Onun satürn'ünün sizin 7. evinizde olması sizin onu ilişkilerde ciddi biri olarak algılamanıza, onun da sizinle düşüneceği herhangi bir beraberliği ciddi bir mesele olarak ele alabileceğini gösteriyor olabilir.
Siz onun size yansıttığı özelliklerden kaynaklı olarak onunla evlenmek isteyebilirsiniz. o ise evliliği düşünürken oldukça ciddi, duraylı bir ortaklığa girdiğini düşünebilir. Evlilik ile ilgili uyuşan düşünceleriniz olduğuna ikna olması gerekebilir. Siz onu sözüne güvenilir biri olarak algılıyor olabilirsiniz.

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - unique - 01-30-2013 04:07 PM

(01-30-2013 03:59 PM)Presence Yazılan:  Onun satürn'ünün sizin 7. evinizde olması sizin onu ilişkilerde ciddi biri olarak algılamanıza, onun da sizinle düşüneceği herhangi bir beraberliği ciddi bir mesele olarak ele alabileceğini gösteriyor olabilir.
Siz onun size yansıttığı özelliklerden kaynaklı olarak onunla evlenmek isteyebilirsiniz. o ise evliliği düşünürken oldukça ciddi, duraylı bir ortaklığa girdiğini düşünebilir. Evlilik ile ilgili uyuşan düşünceleriniz olduğuna ikna olması gerekebilir.

Ben ciddi dusunuyorum ama o degil, ciddi dusundugunu sanmiyorum, hep duygusal mesafeli duruyor. Zamanla ciddiyet olurmu bilmiyorum ama bu iliski hem uyumlu bir okadarda yipratici oldu benim icin.

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 04:14 PM

sizin ona, onun size duyduğunuz duyguların şiddetiyle doğrudan alakalı olarak aranızda evlilik olup olmama ihtimali değişebilir.

ne diyelim hayırlısı olsun.

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 04:38 PM

kişinin uranüs'ünün karşısındakinin 7. evine denk gelmesi olabilir mi acaba?

gerçi bir kaç kavram bir arada kullanıyorsun. hangisi?

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Presence - 01-30-2013 04:39 PM

'paylaşımı engelleyen' ile 'çok da ilgilenmez' arasında bir bağ kuramıyorum ve her iki durumu da karşılayan bir çok kalıp olabilir sanırım.