Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - amethyst23 - 05-08-2012 02:52 AM

haritasına bakıp annesini mi dinleyecek yoksa seni mi seçecek onun kararını bilemeyiz

[/quote]

gülücük peki.. yorumunuzu yeni gördüm sağolun..

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - amethyst23 - 05-08-2012 02:57 AM

(05-08-2012 02:08 AM)zeynepece Yazılan:  Amethyst forumumuza hosgeldın.Forum daki İlişkiler Astrolojisi bölümü nün sana yardımcı olacagını dusunuyorum.Bana olmustu.Sevgiyle kal..çiçek

teşekkürler sen de sevgiyle kal... gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Mavisahram - 05-08-2012 04:20 AM

Yukarida ki konuya sunu yazabilirim.. insan herkesi dinler farkli konularda elbette farkli kisileri dinleriz, mantigina esinin dedikleri yatiorsa esini, annesinin yatiyorsa annesini dinler... örnegin benim böyle bir konum vardi ay ve günesler birbirini karsilikli agirliyordu sinastride 7. ev ve 1. ev de... eger kisi annesiyle belirli konularda yeterli ve saglikli iletisim kuramamissa ya da ondan almasi gerekenleri alamamissa ve bunu esi verebiliyorsa esini dinler... tabi esin de bu konumu suistimal etmeden annesiyle olan o bagini pekistirmesi ve düzeltmesi gerek...diye düsünüyorum... yani acikcasi bilimsel olarak bakilmasi gerekirse psikolojik bir konu bu soru... dini yani manen bakilirsa daha farkli bir konu... vs...

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Tuğçe - 05-08-2012 10:28 PM

(05-08-2012 02:04 AM)amethyst23 Yazılan:  Bir sinastri haritasında Satürn-Güneş kavuşum halindeyse bunun anlamı nedir? Hep satürn-güneş zıt açılarının yorumuna rastladım..

Bir de X kişisinin Güneş'i Y kişisinin Ay'ıyla kare açı yapıyor ama, Y kişisinin Güneş'i X kişisinin Ay'ıyla trine açı yapıyorsa bunu nasıl yorumlarız arkadaşlar?

sorumluluk duygusu yüksek bir ilişki diyebiliriz, güneş kişisi kendini satürn kişisine karşı sorumlu hisseder, ayrıca güneş (benlik) kendini çok iyi gösteremez. güneş- ay açıları sinastride olabilecek en güzel kombinasyonlardan biridir, birbirini besleyen bir ilişkiden söz edebiliriz, ve de birbirlerini anlayan.

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - amethyst23 - 05-10-2012 05:39 PM

çok teşekkürler arkadaşlar...

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - mili - 05-11-2012 07:45 PM

arkadaşlar kendı sinastri harıtamı çıkartmıştım fakat sıteyı bulamıyorum sinastri linkimi buraya ekleyemeyecegım -ama bır kağıda yazmıştım Tuğçe arkadaşım yorumlayabilir mi rica etsem

benim burcum balık ay burcum akrep yükselenim ikizler
eşim koç burcu ay burcu başak yükseleni ikizler

dogum tarıhım : 9 mart 1977 saat sabah 10 30 - istanbul

eşimin dogum bılgıelrı : 2 nisan 1977 00-05 istanbul

soldaki gezegenler benim sağdakiler eşimin ..

güneş kare neptün
merkür kavuşum mars
merkür üçgen uranüs
jupiter kavuşum jupiter
satürn üçgen güneş
satürn kavuşum satürn
satürn kare uranüs
satürn sextil pluto
uranüs üçgen mars
uranüs kare satürn
uranüs kavuşum uranüs
neptün üçgen venüs
neptün kavusum neptün
pluto karşıt güneş
pluto kavuşum pluto

ben sinastri ile ilhgili hiç bir yerde yanı ınternette hıc bır bılgı bulamadım - yorumlamayı da bılmıyorum -sadece bu kadar çıkartabıldım - . bunalrı yaptım ama iş yorumlamaya gelince tıkandım ...
birileri bana yarıdkm edebilir mi . .....şimdiden çok ama çok teşekkür ederim ......

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - hulya35 - 05-30-2012 04:56 PM

Merhaba arkadaşlar sizden çok rica ediyorum bizimde sinastri haritamızı yorumlayabilir misiniz acaba?çiçek

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_61ata_01_02_hhhhh_kkkk_ccccc_uuuu_hk.39892.24080.gif&res=100&va=&cid=8fufile4rQvga-u1336684771

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - mysterons - 06-02-2012 04:52 AM

merhabalar arkadaşlar. sinastri haritamızı yorumlayabilirmisiniz rica etsem? çok çok merak ediyorum ancak evlerden harita yorumlamaktan pek anlamıyorum:( yardımcı olursanız çoook sevinirim..

sinastri haritası:

http://imageshack.us/photo/my-images/839/astro61gw0304mssmelladg.gif/

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - mysterons - 06-09-2012 01:08 AM

yardımcı olabilecek biri yok mu arkadaşlar?

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - astrosohbet - 06-09-2012 03:06 AM

(06-02-2012 04:52 AM)mysterons Yazılan:  merhabalar arkadaşlar. sinastri haritamızı yorumlayabilirmisiniz rica etsem? çok çok merak ediyorum ancak evlerden harita yorumlamaktan pek anlamıyorum:( yardımcı olursanız çoook sevinirim..

sinastri haritası:

http://imageshack.us/photo/my-images/839/astro61gw0304mssmelladg.gif/

Selam

Uyum analizinde öncelik verdiğim temel etkileşimlere bakalım

* Asc - Dsc aksının uyarılması durumu var. Senin evlilik evin Balık burcu ve er kişi Balık bu iyi

* Venüs-Mars etkileşimi var ( senin venüs oğlak , erkeğin mars oğlak kavuşum yapıyorlar bu da güzel )

* Element uyumu yok ( sen Yay burcu olarak bazen onun Balık-Oğlak-Boğa etkilerini sıkıcı bulabilirsin tabii güven veriyor olması hoşuna gidebilir.

Element uyumu olmaması uzuun vadede probleme işaret edebilir ama bunu telafi edebilecek üstteki iki önemli pozitif etkileşim var.

Denemeye değer diyorum