Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Finansal Alanda Kariyer Göstergeleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: MESLEKÎ ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=213)
+--- Konu: Finansal Alanda Kariyer Göstergeleri (/showthread.php?tid=5924)

Finansal Alanda Kariyer Göstergeleri - tools - 11-13-2014 10:32 PM

Bu konudaki göstergeleri araştırıyorum ama bulamadım .Sitede var mı rastlamadım .
Finansal alanda çalışan arkadaşlar da haritalarını koyarsalar daha iyi inceleyip tespit edebiliriz.

Benim bildiğim merkürün yerleşimleri,2.ve 8.eve bakıldığı.Şuana kadar karşıma bu alanda biri çıkmadığı için pek inceleyemedim.

Cvp: Finansal Alanda Kariyer Göstergeleri - Laremme - 12-09-2014 01:55 PM

merhaba,

15 yıldır değişik şirketlerde muhasebe departmanlarında çalışıyorum. Çok iş değiştiriyorum gülücük ama bana kalsa doktor olurdum sanırım.

Denedim fakat haritamı buraya ekleyemedim.
Doğum tarihim 16.02.1980
Doğum Saatim 15:35
Doğum Yerim Manisa

Cvp: Finansal Alanda Kariyer Göstergeleri - astrosohbet - 12-11-2014 06:24 PM

(11-13-2014 10:32 PM)tools Yazılan:  Bu konudaki göstergeleri araştırıyorum ama bulamadım .Sitede var mı rastlamadım .
Finansal alanda çalışan arkadaşlar da haritalarını koyarsalar daha iyi inceleyip tespit edebiliriz.

Benim bildiğim merkürün yerleşimleri,2.ve 8.eve bakıldığı.Şuana kadar karşıma bu alanda biri çıkmadığı için pek inceleyemedim.

Jüpiter'e öncelik verebilirsin.
Asc yakınında olan Jüpiter veya Asc'ye açı yapan Jüpiter
MC yakınında olan Jüpiter veya MC'ye açı yapan Jüpiter
Jüpiter'in diğer gezegenlerle çokça açı yapması vs.

RE: Finansal Alanda Kariyer Göstergeleri - tools - 12-24-2014 01:42 AM

Sağolun jupiterin kareleri falan çok şu kareleri karşıtları hep şanssızlık olarak algıladığım için tıkanıyorum.Bir de haritam da jupiter 12.evi temsil ediyor diye üstüne pek düşmemiştim.

Şuan zaten iktisat dusuncemi çöpe attım. Hızlı gelişen olaylar sonucunda bir baktım ticarete başlamışım.Yoğun transitler alıyorum bu aralar .Tr satürn sayesinde diye düşünüyorum.Aslında haritamda bolca ticaret göstergesi bulmuştum.Ama nasıl olacak, uzun iş ,çok zamanı vardır okulumu seçeyim gerisi gelir diyerek kafa karışıklığıyla savsaklamıştım.Tecrübeler olarak transitlere eklemeyi dusunuyorum bu ilginç zamanları.