Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: TRANSİTLER (/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Forum: Jüpiter Transitleri (/forumdisplay.php?fid=208)
+---- Konu: Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi (/showthread.php?tid=5441)

1 2 3 4 5

RE: Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi - Feslegen - 11-07-2018 03:54 PM

Jüpiter yükselen derecemden geçti gitti, farklı bir şey yaşamadım şuan için ama öyle ya da böyle bu transit bana iyi geldi gerçekten, gelişim yaşadığımı hissediyorum.
Son derecelerde olan gezegenlerin satürn yönetiminde olduğunu öğrendim, satürn vurgusu ve içe dönüklük var zaten dolayısıyla çok bir şey beklememem lazım sanırım ya da geç olabilir, belki normalde de ortaya çıkması zaman alıyordur gülücük Bir de satürn döngüsüne yaklaşıyorum ve vedikte de sadesati dönemindeyim, etkisi vardır belki.
Yay geçişinde 9. evimdeki jüpiterin de olduğu stelyuma şuan yaptığı kare açı bir süre daha devam edecek sonlara doğru da üçgen yapacak. Hayırlısı bakalım.

RE: Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi - Öznur - 11-09-2018 10:37 AM

Jüpiter geçen sene benim Dc mden eşimin Mc sinden geçti! Çok gezdik? onun dışında pek önemli bir şey olmadı. Eşim yengeç olduğu için gezmek iyi geldi! bu sene bakalım ne yaşayacağız?

RE: Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi - justicee - 11-23-2018 09:33 PM

Jüpiter 7.evimde Venüs retrosuda bitti lakin hala hayatıma kimse girmedi.Canım çok sıkılıyor artık gelsin bi yakışıklı sınavlarım da bitmişken :D

RE: Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi - Gulsen - 01-06-2019 10:09 PM

Jüpiter 9. evdeki ikizler stelyumuma karşıt yapıyor, aynı zamanda bugün olan tutulma da jüpiterimin üzerinde. Jüpiterden tek beklentim akademik kariyer.

RE: Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi - Ahmeedd - 01-06-2019 11:32 PM

Gülşen, yanılma payın olabilir çünkü jüpiter neptün kare açı yapıyor

RE: Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi - Gulsen - 01-06-2019 11:54 PM

Uyarın için çok teşekkür ederim Ahmet. gülücük
Çok kararsızım ve önümde bir sürü belirsizlik var. Elimden geldiğince somut adımlar atmaya çalışıyorum ama zorlanıyorum. Seçeceğim bölümle/üniversiteyle alakalı kafam karışık. Umarım beni yanıltmaz.

RE: Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi - gullusutcu - 11-27-2019 01:22 PM

Bir yay burcu olarak bu sene jüpiter transiti yaşıyoruz oğlumla birlikte o da yay.Malesef ki bu jüpiter güneş merkür kavuşum transiti bu yıl babamın rahatsızlıklarını arttırdı da arttırdı.Solunum yetmezliği ile başlayan sene; düzeldi, bir ameliyat geçirdi yazın ve ameliyat sonrası su tüketmemesi inatı böbrek yetmezliğine kadar götürdü.Bütün yaz diyalizdeydik.Eylül ayında herşey normale döndü ve diyaliz olmadan aylık kontrollere döndük.29 ekim günü evde düştü kalçasını kırdı.Dolayısıyla böbrek değerleri yükseldi.Oğlum da hani bizim bu sene şanslı senemizdi Jüpiter bize yaptı yapacağını istemiyorum ben böyle jüpiter diye avazı çıktığı kadar bağrınıp duruyor.Ben de artık yeter jüpiter diyorum.2 aralık ta doğumgünüm ve o günü çıkarken bari talih şans yüzünü göstersin diyorum.Artık Yeterrrrrrrrr.